بلیط هواپیما چین

کشور چین پرجمعیت ترین کشور جهان و دومین کشور بزرگ دنیا از نظر وسعت خاکی است. این کشور که در شرق قاره آسیا واقع شده، دارای یکی از کهن ‌ترین تمدن ‌های تاریخ است و پیشینه فرهنگی آن به هزاران سال قبل بر می گردد.

جمهوری خلق چین با بیش از یک میلیارد جمعیت، بزرگترین صادر کننده و دومین وارد کننده بزرگ کالا در جهان است و دومین اقتصاد بزرگ دنیا بر پایه تولید ناخالص داخلی را دارد.

چین که عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل نیز است، یکی از سریع‌ ترین کشورهای دنیا از نظر تحقق رشد اقتصادی‌ به حساب می آید.

این کشور وسیع به خاطر فرهنگ کهن و چشم اندازهای طبیعی متنوعی که دارد سالانه توسط هزاران توریست مورد بازدید قرار می گیرد.

چین از شمال با مغولستان و قزاقستان، از غرب با هند، از شرق با تایوان، کره و ژاپن و از جنوب با تایلند، ویتنام و برمه همسایه است و با 14 کشور هم مرز است و طولانی ترین خط مرزی را در میان تمام کشورهای دنیا دارد.

برای گردشگری و سفر به چین، فصل‌ های بهار و پاییز مناسب‌ ترین فصل ها از نظر آب و هوایی هستند. در شهر‌های مرکزی چین تابستانی گرم و شرجی از اواخر بهار تا اوایل شهریور ادامه دارد، این در حالی است که در همین زمان در مناطق سردسیر و شمالی چین بارش‌ های موسمی بسیار زیاد است. فصل طوفانی در سواحل شمال شرق چین از اوایل مرداد تا اواخر شهریور است.

این کشور که تاریخ، تمدن، طبیعت و جاذبه های گردشگری اش آن را به یکی از محبوب ترین مقصدهای توریستی جهان تبدیل کرده است، از قابل توجه ترین کشورهای جهان از نظر تاریخی، سیاسی و اجتماعی است.

پایتخت این کشور شهر پکن است و موزه یادبود قتل عام نانجینگ، غارهای ژیجین، دیوار بزرگ چین، کاخ تابستانی پکن، کوهستان مقدس تای‌شان، شهر ممنوعه، مجسمه سنگی بودا و ... از جاذبه های گردشگری آن به حساب می آیند.

برای خرید بلیط هواپیما چین می توانید از خدمات فلایتیو استفاده کنید. فلایتیو امکان خرید و رزرو اینترنتی انواع بلیط هواپیما را برای شما فراهم کرده است.