بلیط هواپیما دبی

امارات متحده عربی اتحادی متشکل از هفت شیخ نشین به نام های ابوظبی، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، رأس الخیمه و ام القوین است که بعد از استقلال از بریتانیا در سال 1971 میلادی شکل گرفته است.

بزرگترین و توریستی ترین شهر امارات متحده عربی دبی است که با پیشرفت های نوین شهرسازی و توسعه فضاهای توریستی خود در سال های اخیر به یکی از مهم ترین مراکز توریستی منطقه خاورمیانه و جهان تبدیل شده و توریست های زیادی را به خود جذب می کند.

به همین خاطر این شیخ نشین در حال حاضر بیشترین درآمد خود را از راه گردشگری و جذب توریست به دست می آورد.

دبی که بیش از هر چیز توجه توریست ها را از راه ساخت و سازهای بزرگ، رویدادهای تفریحی_ ورزشی و مراکز خرید بزرگ به خود جلب می کند، با جای دادن بیش از ۷۰ مرکز خرید بزرگ (شامل دبی مال، بزرگ‌ترین مرکز خرید جهان) در خود، به عنوان پایتخت خرید خاورمیانه شناخته می شود.

دبی به دلیل موقعیت جغرافیایی آن و قرار گرفتن در حاشیه خلیج فارس و نزدیک بودن به ایران یکی از مقاصد گردشگری مهم ایرانیان است.

این شهر که گران ترین شهر خاورمیانه و بیست و دومین شهر گران جهان است، مرکز اصلی یکی از بزرگترین ایرلاین های جهان، ایرلاین امارات است.

ما در فلایتیو کار شما در خرید بلیط هواپیما دبی را راحت کرده ایم. شما می توانید بلیط ایرلاین های مختلف را مشاهده کنید و مناسب ترین بلیط را به صورت اینترنتی رزرو یا خریداری کنید.