;

بلیط هواپیما استانبول

 

 

استانبول بزرگترین شهر ترکیه است که در کنار تنگه بسفر، تنگه جدا کننده قاره آسیا و اروپا، واقع شده است.

این شهر توریستی 1539 کیلومتر مربع مساحت دارد و مرکز فرهنگی و اقتصادی کشور ترکیه و سومین شهر توریستی جهان از نظر جذب گردشگر محسوب می شود.

استانبول به دلیل نزدیکی به ایران، داشتن جاذبه های توریستی و امکان رفت و آمد بدون ویزا برای ایرانیان یکی از مقصدهای اصلی گردشگران ایرانی است.

این شهر دو فرودگاه بین المللی مهم دارد که یکی از آنها فرودگاه بین المللی آتاترک در 24 کیلومتری مرکز شهر استانبول و مستقر در قسمت اروپایی شهر و دیگری فرودگاه بین المللی صبیحه گوکچن در 20 کیلومتری شرقی قسمت آسیایی استانبول است.

علاوه بر این، ایرلاین بزرگ ترکیش ایرلاینز و هواپیمایی های پگاسوس، انور، اطلس جت و سان اکسپرس نیز از ایرلاین های مهم کشور ترکیه هستند که به ایران رفت و آمد دارند.

این شهر تابستان‌ های گرم و مرطوب و زمستان ‌های سرد، بارانی و برفی دارد و میزان رطوبت آب و هوای آن معمولا در فصول مختلف سال بالاست.

از آنجا که هزینه هتل، رفت و آمد، خرید بلیط هواپیما، خرید غذا و ... در استانبول مناسب است، افراد زیادی ترجیح می دهند تعطیلات خود را در شهر استانبول بگذرانند.

اگر شما هم قصد خرید بلیط هواپیما استانبول را دارید می توانید با مراجعه به سایت فلایتیو بلیط های مختلف آن را رزرو یا خریداری کنید.