;

بلیط هواپیما مشهد

 

 

شهر مشهد یکی از مهم ترین شهرهای ایران محسوب می شود که در شمال شرق کشور قرار گرفته و مرکز استان خراسان رضوی است.

این شهر زیارتی با ۳۲۸ کیلومتر مربع مساحت و ۲٬۷۶۶٬۲۵۸ نفر جمعیت، پرجمعیت ترین شهر ایران پس از تهران است.

شهر مشهد دارای آب و هوای متغیر اما معتدل و متمایل به سرد و خشک است. مشهد تابستان ‌های گرم و خشک و زمستان ‌های سرد و مرطوب دارد و معمولا تا عید نوروز هوای آن سرد و برفی است.

به واسطه قرار گرفتن حرم مطهر امام رضا (ع) در این شهر، مشهد سالانه پذیرای بیش از 27 میلیون زائر از داخل و خارج از کشور است.

به همین خاطر افراد زیادی در همه فصول سال به دنبال خرید بلیط هواپیما مشهد از آژانس های مسافرتی هستند. قیمت بلیط هواپیما مشهد نسبت به زمان خرید آن متفاوت است. برای مثال در زمان های اوج مسافرت مانند تابستان و عید نوروز بلیط هواپیما گرانتر از زمان های خلوت سال است.

فرودگاه بین المللی مشهد، پر رفت و آمدترین فرودگاه کشور بعد از فرودگاه بین المللی مهرآباد است که بیشترین تعداد پرواز ورودی و خروجی را در میان دیگر فرودگاه های کشور دارد. این فرودگاه سالانه میزبان حدود 8 میلیون مسافر داخلی و خارجی است و تعداد زیادی از ایرلاین های داخلی و خارجی به آن پروازد مستقیم دارند.

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد میزبان شرکت های هواپیمایی داخلی اترك، ايران اير، ایران ايرتور، آتا، آسمان، تابان، زاگرس، قشم، كاسپين، كيش، معراج، ماهان، نفت و شرکت های هواپیمایی خارجی امارات، تركيش ایر، جرمنيا، الجزيره، شاهين، صافی، عراق، العربيه، فلای بغداد، فلای دبی،قطر، كام اير و كويت ایرویز است.

اگر قصد سفر به این شهر را دارید می توانید بلیط هواپیما مشهد را از طریق سایت فلایتیو به صورت اینترنتی خریداری کنید.