۱۰ هتل برتر پاریس که اقامت شما را جذاب‌تر خواهد کرد

در طول تاریخ مردم علاقه‌ی فراوانی به بحث و مقایسه انواع و اقسام محصولات، اتفاقات و ازین قبیل مسائل نشان داده‌اند. به عنوان مثال دو نوع حیوان را با هم مقایسه کنند یا دو شهر را کنار هم‌دیگر قرار دهند. اما اگر بخواهیم این شور و هیجان را بر یک مسئله مانند بهترین هتل‌های شهر نور یعنی پاریس وارد کنیم قضیه کمی سخت خواهد شد و مردم کمتری علاقه نشان خواهند داد. به همین خاطر بهترین کار این است که رای‌گیری کرد و همه هتل‌ها را معرفی کرد.

بیشتر بخوانید

چطور پاریس را با دوچرخه بگردیم؟

تقریباً تمام علاقه‌مندان به دوچرخه سواری با تور دوفرانس آشنا هستند و بسیاری از سراسر به این تور می‌پیوندند تا در نهایت آن را در پایتخت فرانسه به پایان برسانند. اما چرا پاریس مکانی جذاب برای دوچرخه سواری است؟ آیا این که در این شهر حرکت خودروها را به نفع دوچرخه سواران تعطیل می‌شود واقعیت دارد؟

این مقاله در قالب یک راهنمایی کوتاه به شما پیشنهاداتی می‌دهد که چگونه در پاریس دوچرخه سواری کنید؛ این راهنمایی برای دوچرخه سواری از تورهای خانوادگی گرفته تا دوچرخه سواری برای امور خیریه را در بر می‌گیرد.

بیشتر بخوانید

راهنمای سفری کوتاه به شهر وین

پایتخت زیبای اتریش یعنی وین شهری پر از فرهنگ است و هنگام بازدید ازین شهر ممکن است سردرگم شوید و ندانید از کجا باید شروع کنید. با ما در فلایتیو همراه باشید تا راهنمایی کوتاه از سفر به وین برای شما داشته باشیم.

وین شهری فوق‌العاده زیباست و این زیبایی یک برنامه چند ماهه نبوده که چندین نفر تصمیم بگیرند و این شهر را زیبا کنند. تاریخ تاثیر خود را گذاشته و تاریخ خود اتریش که پیش ازین در شکل امپراطوری اتریش مجارستان وجود داشت باعث شده تا این شهر این قدر زیبا باشد.

بیشتر بخوانید

۱۰ دلیل برای اینکه پاریس جذاب و دوست داشتنی است

اگر در جست و جوی یک سفر ماجراجویانه درون شهری هستید، پاریس را فراموش نکنید. شما در این شهر نورانی سوژه‌های جالب و هیجان انگیزی خواهید یافت. در این مقاله ده دلیل برای اینکه شما این شهر را همیشه دوست داشته باشید را بررسی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید

چگونه به ماداگاسکار سفر کنیم؟

ماداگاسکار چیزی بیشتر از آنچه که در انیمیشن های کمپانی DreamWorks دیده‌ایم است. این جزیره که در دریاهای سواحل شرقی قاره ی آفریقا قرار دارد، با مساحتی تقریبا برابر با فرانسه سومین جزیره بزرگ در جهان است و جمعیتی بیش از ۲۰ میلیون نفر دارد. اما این جزیره بزرگ میزبان تنها ۳۲۵۰۰۰ نفر توریست در سال است. (‌ که البته آمارهای رسمی گویای عدد ۲۹۳۰۰۰ نفر است ولی با وجود آمارهای بیشتر و کمتر از آمار رسمی، عدد ۳۲۵۰۰۰ میانگین خوبی است ).

این مطلب را از زبان Nomadic Matt جهانگرد آمریکایی که به بیش از ۸۰ کشور جهان سفر کرده است می خوانیم.

بیشتر بخوانید