با ۱۰ مقصد جذاب گردشگری در سال ۲۰۱۸ آشنا شوید

چند روز تا پایان سال ۲۰۱۷ باقی نمانده و مسافران در حال رفتن به آخرین سفرهای خود در این سال هستند. بااین‌حال بسیاری از گردشگران برنامه‌ریزی برای سفر در سال جدید را در دستور کار خود قرار داده‌اند. فلایتیو به سراغ ۱۰ مقصد جذاب گردشگری در سال ۲۰۱۸ رفته است. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

توصیه‌های فرودگاهی قبل از پرواز

مسافرت همیشه امری جذاب و تجربه‌ای شگفت‌انگیز است، اما ورود به فرودگاه برای پرواز می‌تواند به یک چالش بزرگ تبدیل شود. اگر روز بد شما باشد، گیر افتادن در صف‌های طویل، برخورد با ماموران بی‌ادب امنیت فرودگاه و تاخیر پروازها گریبان گیر شما می‌شود. خوشبختانه می‌توان با اندکی تحقیق با روش‌هایی آشنا شد که سفر شما سریع‌تر و راحت‌تر شود. نگران نباشید. نیازی به تحقیق نیست. فلایتیو کار شما را ساده کرده و توصیه‌های لازم فرودگاهی را یکجا در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

۸ کاری که نمی‌دانستید می‌توانید در لندن انجام دهید

شما در کنار نرده‌های کاخ باکینگهام ایستاده‌اید و نگاهی زیرچشمی به پنجره‌های آن دارید تا ببینید که می‌توانید یک خانم پیر (همان ملکه انگلیس) را در ساختمان مشاهده کنید یا خیر. اقدام به گرفتن سلفی در برج لندن می‌کنید. به‌طور ناگهانی خود را با حالتی آشفته در مقابل یک پیکره انسانی در باغ کاونت می‌یابید.

لندن شهر توریست‌ها است و ما نیز این موضوع را به‌خوبی می‌دانیم؛ اما هرچه زودتر به سراغ جذاب‌ترین دیدنی‌های این شهر بروید، زودتر می‌توانید عجایب، شگفتی‌ها و موارد غیرمنتظره در سراسر دومین شهر بزرگ اروپا را بیابید.

چه بخواهید در هنگام شب در رودخانه تیمز قایق‌سواری کنید، به اعماق زمین برای مشاهده پست زیرزمینی شهر بروید، در جنگل‌های باستانی آن غرق شوید یا به جست‌وجوی گنج بروید، باید با فلایتیو همراه شوید تا با ۸ جاذبه کمتر شناخته‌شده لندن آشنا شوید.

بیشتر بخوانید

۷ مکان فوق‌العاده ترسناک در آمریکا را بشناسید

از افسانه‌های محلی نقل‌شده از قرن‌ها پیش تا داستان‌های ترسناک واقعی، همگی معتقد هستند که پستوی خانه‌های آمریکایی پر از اسکلت است. شنیدن برخی از داستان‌ها و افسانه‌های محلی مربوط به شهرهای آمریکا مو به تن شما سیخ می‌کند. فلایتیو به سراغ تعدادی از این مکان‌های ترسناک و داستان‌های پیرامون آن‌ها رفته است. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

مهم‌ترین توصیه‌های یک سفر انفرادی را بدانید

مسافرت انفرادی می‌تواند در مقایسه با راحتی اقامت در خانه خودمان ترسناک باشد. چه اتفاقی می‌افتد که اگر ما در جایی سرگردان شویم؟ آیا می‌توانیم یک شب را به‌تنهایی بگذرانیم؟ تنهایی غذا خوردن در یک رستوران عجیب به نظر نمی‌رسد؟

همه این نگرانی‌ها و بیشتر از آن (آیا توسط دزدان غارت می‌شوم؟ یا ماشین من در یک گودال گیر می‌افتد؟) موجب ترس مسافران قبل از اولین سفر انفرادی آن‌ها می‌شود. بااین‌حال نگرانی‌های شما با مشاهده مزایای سفرهای انفرادی به‌سرعت فروکش می‌کنند. فلایتیو به سراغ شماری از توصیه‌های سفر انفرادی و چگونگی داشتن یک مسافرت موفق رفته است. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید