سفر به رم: راهنمای سفر به رم ایتالیا به زبان ساده!

رم یکی از جذاب‌ترین مقاصد گردشگری دنیا به شمار می‌آید. پایتخت ایتالیا همه‌چیز از کافه و مراکز خرید گرفته تا رستوران‌های لوکس و مراکز سرگرمی را در خود جای داده و میزبان شماری از مشهورترین آثار تاریخی جهان است. برای مطالعه راهنمای سفر به رم این مطلب را بخوانید.

بیشتر بخوانید

راهنمای سفر به وین

باشکوه، غنی از تاریخ، صاحب خوراکی‌های لذیذ و مرکز فرهنگی؛ وین تمامی خواسته‌های گردشگران را در خود دارد. این جواهر شگفت‌انگیز اروپای مرکز به‌راستی یکی از بهترین شهرهای جهان است. اگر به دنبال راهنمای سفر به وین هستید حتما این مقاله را بخوانید.

بیشتر بخوانید

راهنمای سفر به باکو

باکو در گسل میان شرق و غرب، شبیه به هیچ کجای دیگر بر روی زمین نیست. پایتخت آذربایجان میراث شگفت‌انگیزی از دوران اتحاد جماهیر شوروی را به بازدیدکنندگان ارائه می‌دهد. برج‌های سر به فلک کشیده که به نظر می‌رسد از شانگهای الهام گرفته شده باشند، همراه با مرکز باستانی زیبای این شهر ما را به حیرت وامی‌دارند.

بیشتر بخوانید

راهنمای سفر به استانبول به زبان ساده!

استانبول شهر فرهنگ، گردشگری و تجارت است. راهنمای سفر فلایتیو شامل جاذبه‌ها، بلیط، اقامت، خرید و رستوران‌های استانبول می‌شود. عاشقان تاریخ، غذا و ماجراجویی باید استانبول را در فهرست مقاصد رویایی خود قرار دهند.

بیشتر بخوانید