5 ایرلاین ارزان قیمت اروپایی را بشناسید

ارزان ترین ایرلاین های جهان

همه جای دنیا ایرلاین‌های ارزان قیمتی وجود دارد که با ارائه امکاناتی متفاوت به مسافران، با قیمتی کمتر از متوسط قیمت دیگر ایرلاین‌ها آن‌ها را به مقصد می‌رسانند. در اروپا نیز اصطلاحی درباره ایرلاین های ارزان قیمت وجود دارد که می‌گوید با قیمت یک شلوار جین می‌توانید به جایی که می‌خواهید پرواز کنید. ما در این مطلب شما را با 10 عدد از این ایرلاین های ارزان قیمت آشنا می‌کنیم. اگر قصد سفر به اروپا را دارید می‌توانید برای دیدن قیمت بلیط هواپیما  از اپ و سایت فلایتیو استفاده کنید.

ایرلاین های ارزان قیمت اروپایی

Norwegian Air

این ایرلاین که در سال 1993 تأسیس شده، در حال حاضر سومین ایرلاین ارزان قیمت اروپا است. Norwegian Air بیش از 400 مسیر پروازی به بیش از 130 مقصد در قاره اروپا، آسیا، آفریقای شمالی، خاورمیانه و آمریکا دارد.

این ایرلاین هنگام رزرو پرواز به شما تقویمی از آفرهای ویژه و زمان‌هایی که بلیط هواپیما ارزانتر هستند ارائه می‌دهد تا با بهترین قیمت بلیط خود را خریداری کنید.

Wow Air

ایرلاین Wow Air که کار خود را از نوامبر سال 2011 آغاز کرده است، در حال حاضر به 30 مقصد در اروپا و آمریکای شمالی از جمله بوستون، سان فرانسیسکو، لس آنجلس، مونترال، تورنتو و … پرواز دارد.

EasyJet

ایزی جت که در سال 1995 تأسیس شده، ایرلاینی انگلیسی است که دفتر مرکزی آن در فرودگاه لوتن لندن قرار دارد. این ایرلاین بزرگترین شرکت هواپیمایی انگلستان بر پایه تعداد مسافران و پروازهای بین المللی است. ایرلاین EasyJet در بیش از 800 مسیر پروازی به 31 کشور جهان پرواز دارد و در ناوگان خود دارای 250 فروند هواپیمای ایرباس است. این شرکت هواپیمایی سالانه نزدیک به 75 میلیون مسافر در سراسر جهان جا به جا می کند.

Ryanair

این ایرلاین که یکی از ارزان قیمت ترین شرکت های هواپیمایی ارزان قیمت اروپاست، از سال 1985 کار خود را آغاز کرد.Ryanair بیش از 370 فروند هواپیمای بوئینگ دارد و در سال 2016 از میان تمام ایرلاین های اروپایی بیشترین تعداد مسافر بین المللی را داشته است.

FlyBe

این ایرلاین در سال 1985 تأسیس شد و با داشتن 232 مسیر پروازی برای 15 کشور، خود را بزرگترین ایرلاین منطقه ای اروپا نامید. ایرلاین FlyBe بر اساس امکانات و تسهیلاتی که به مسافران خود می دهد، سطوح مختلف پروازی با قیمت های مختلف دارد. امکانات و تسهیلاتی چون پذیرایی هنگام پرواز و میزان بار مجاز قابل حمل توسط مسافر.

بلهتقریبا خیر

ارسال نظر

بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند.

*