freebird-airline

معرفی شرکت هواپیمایی فری برد (FreeBird)

شرکت هواپیمایی فری ‌برد که نام اصلی آن شرکت سهامی عام حمل و نقل و تجارت هوایی حُرقوش است، به عنوان یک شرکت هواپیمایی خصوصی در استانبول ترکیه فعالیت می کند.

این شرکت هواپیمایی از سال ۲۰۰۱ فعالیت خود را با خرید سه فروند هواپیمای مک دونالد داگلاس MD-83 آغاز کرد و از سال ۲۰۰۴ نیز هواپیماهای نسل جدید Airbus320و Airbus 321را جایگزین هواپیماهای قدیمی خود کرد.

فعالیت عمده این شرکت هواپیمایی قرارداد با شرکت های خصوصی گردشگری برای آوردن توریست به ترکیه است. در حال حاضر هم با شرکت های توریستی معتبری چون TUIو First Choiceدر زمینه توسعه صنعت گردشگری در ترکیه همکاری می‌ کند.

شرکت هواپیمایی فری‌برد اولین شرکت هواپیمایی در ترکیه است که تمامی گواهینامه‌های Jar Ops-1، Jar 145، ISO 9001:2008و IOSAرا دریافت کرده است.

این شرکت هواپیمایی به فرودگاه بین المللی امام خمینی در تهران و فرودگاه بین المللی شهید رجایی در اصفهان نیز پرواز مستقیم دارد و بلیط های آن از طریق سایت فلایتیو به راحتی قابل خریداری است. برای خرید بلیط هواپیما به سایت فلایتیو مراجعه کنید.

این شرکت هواپیمایی که قطب اصلی اش در فرودگاه بین المللی آتاترک قرار دارد، هدف اصلی اش خرید هواپیماهای نو و ارائه خدمات لوکس به صورت چارتر است.

فرودگاه آنتالیا و دالامان موغلا نیز قطب های فرعی شرکت هواپیمایی فری برد محسوب می شوند.

شرکت هواپیمایی فری برد در حال حاضر 8 فروند هواپیمای ایرباس A320-200 در ناوگان خود دارد.

 

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط