going-to-mehrabad-airport

راهنمای رفتن به فرودگاه مهرآباد با مترو

با وجود اینکه مسیرهای زیادی برای رفتن به فرودگاه مهرآباد وجود دارد، همچنان مترو یکی از بهترین وسایل نقلیه برای رسیدن به این فرودگاه است. استفاده از مترو نه شما را با دردسرهای ترافیک و دیر رسیدن به پرواز مواجه می کند، نه هزینه زیادی بر دوشتان می گذارد.

ایستگاه مترو مهرآباد که از چهارم اردیبهشت ماه امسال مورد بهره برداری قرار گرفته است، از ساعت 5:30 دقیقه صبح تا ساعت 22:30 دقیقه به مسافران خدمت رسانی می کند.

خط مترو فرودگاه مهرآباد که یکی از متفاوت ترین مسیرهای ریلی و تونلی درون شهری پایتخت معرفی شده است، از دو ایستگاه برای رفتن به ترمینال های یک، دو، چهار و شش در فرودگاه مهرآباد تشکیل شده است. نام ایستگاه های مخصوص هر یک از این ترمینال ها، ایستگاه بیمه، ایستگاه ترمینال 1 و 2 فرودگاه و ایستگاه ترمینال 4 و 6 فرودگاه مهرآباد است.

رفتن به فرودگاه مهرآباد با مترو بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. برای رفتن به فرودگاه مهرآباد ، در مرحله اول باید سوار یکی از ایستگاه های خط کلاهدوز – اکباتان (خط رنگ زرد مترو) شوید. پس از آن در ایستگاه بیمه از مترو پیاده شوید و به سمت مترویی که شما را به ترمینال های فرودگاه می رساند بروید.

برای برگشتن از این فرودگاه با مترو نیز باید همین مسیر را به صورت برعکس طی کنید. یعنی اول سوار ایستگاه مترو یکی از ترمینال ها شوید و خودتان را به ایستگاه بیمه برسانید، و پس از آن در ایستگاه بیمه پیاده شوید و برای ادامه مسیر خط زرد را به سمت ایستگاه کلاهدوز و یا اکباتان دنبال کنید.

برای اطلاع از هزینه ها و نحوه استفاده از پارکینگ فرودگاه امام خمینی کلیک کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط