best-beaches

معرفی بهترین سواحل جهان

آیا قصد دارید برای تعطیلات به یک ساحل آرام و زیبا سفر کنید؟ بهترین سواحل دنیا در کجا قرار دارد؟ سریلانکا؟ مالدیو؟ با فلایتیو همراه باشید تا بهترین سواحل جهان را به شما معرفی کنیم.

1- ساحل میامی

این شهر در جنوب شرقی ایالت کالیفرنیا واقع است. در این شهر توریستی بیش از 65 درصد از مردم به زبان اسپانیایی صحبت می کنند و حدود 25 درصد به زبان انگلیسی و ... صحبت می‌کنند. دمای هوا در میامی بین 29 تا 35 درجه سانتیگراد است. همچنین این شهر سومین برج بلند دنیا را در خود جای داده و پاتوق ثروتمندان در ایام تعطیلات به شمار می‌رود.

2- سریلانکا

اگر در جستجوی سواحلی دست نخورده و خلوت می‌گردید بهترین آن‌ها را می‌توانید در سریلانکا پیدا کنید.

3- مالدیو

مالدیو که متشکل از 1109 جزیره است به عنوان یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری برای افرادی است که قصد سفر به نقاط ساحلی را دارند. هوای صاف و آب های شفاف و آبی از مهم ترین ویژگی آن است.

4- بورا بورا

ساحلی رمانتیک که هر ساله تعداد زیادی زوج جوان را در ماه عسل اسکان می دهد. این جزیره تنها 29 کیاومتر مربع است و در اقیانوس آرام واقع است.

5- همپتون

در انتهای خط شرقی لانگ آیلند که در ایالت نیوریک واقع است یکی از سر سبزترین مناطق در این ایالت است. همچنین لاکچری ترین اقامتگاه های مسافرین در این شهر واقع است.

6- لانیکای هاوایی

این ساحل نیم مایلی که به عنوان یکی از زیباترین سواحل دنیا به شما می رود. (لانیکای به معنی دریایی در بهشت است)

7- نانتاکت

این شهر که در ایالت ماساچوست قرار داره، وسعتی معادل 20 کیلومتر مربع داشته و براساس اعلام مجله فوربس از هزینه اقامت در آن از همپتون نیز بالاتر است.

برای خرید بلیط ارزان هواپیما به سایت فلایتیو مراجعه کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط