برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

با بهترین رستوران‌های دبی آشنا شوید – بخش اول

سایت تایم اوت دبی، یک سال تمامی رستوران‌های شهر دبی را با دقت برانداز کرد و در پایان، یازدهمین تولد خود را با برگزیدن چندین رستوران به عنوان بهترین رستوران‌های شهر جشن گرفت. در فلایتیو قصد داریم تا این رستوران‌ها را به شما معرفی کنیم تا زمانی که راه‌تان به دبی خورد حتما به این رستوران‌ها سر بزنید.

دبی، شهری است که مدام در حال پیشرفت است و یک لحظه هم از پیشرفت خود کنار نمی‌کشد. پس طبیعی است که رستوران‌های شهر نیز مدام باید پیشرفت کنند و بتوانند مشتری‌های همیشگی خود را نگه ‌دارند و مشتری‌های جدید جذب کنند. رستوران‌های حاضر در این مقاله از بین ۵۰۰ رستوران مختلف شهر دبی انتخاب شده است، پس خیالتان راحت باشد که هر کدام از این انتخاب‌ها رستوران‌هایی درجه یک و فوق‌العاده هستند که حتما باید آنها را تجربه کنید. (رزرو هتل های دبی)

رستوران کویا – رستوران سال دبی

کویا بدون شک بهترین رستوران سال شهر دبی است. نه تنها کویا بهترین غذا در شهر دبی را سرو می‌کند، بلکه برخی از غذاهایش می‌تواند عنوان بهترین غذای عمرتان را از آن خود کند! این رستوران بسیار محبوب است، و از روز اولی که آغاز به کار کرد محبوب بود. پرسنل رستوران به شدت خوش برخورد و معقول هستند، و اگر بخواهید به شما کمک می‌کنند تا بهترین انتخاب غذا را نسبت به ذائقه خود داشته باشید.

بسیاری رستوران‌ها اینکار را می‌کنند، اما در کویا همه چیز حس طبیعی دارد. این رستوران بهترین غذاهای آمریکای لاتین از جمله غذاهای پرویی را سرو می‌کند، و در این بخش نیز می‌توان گفت برنده است. برای سر زدن به این رستوران به مجموعه چهار فصل در جمیرا بروید.

 

رستوران پلِی – بهترین رستوران تازه تاسیس

پلی به تازگی آغاز به کار کرده و یک تم مدیترانیه‌ای خاص دارد. این رستوران حتی چندین دستور پخت را ممکن است با هم ترکیب کند و یک بشقاب بسیار جذاب و زیبا را برای شما آماده کند. سرآشپز رستوران ریف عثمان از رستوران چینی زوما که چندین شعبه در سراسر دنیا دارد به دبی سفر کرده و پلی را راه‌اندازی کرده است.

اینجا باید انتظار غذاهایی مدیترانه‌ای و آسیایی همچون ساشیمی و سوشی‌های مختلف را داشته باشید و تمامی غذاها بدون نقص سرو خواهند شد و مزه فوق‌العاده‌ای خواهند داشت. برای سر زدن به این رستوران به هتل اچ در خیابان شیخ زاید بروید.

 

رستوران هاید – بهترین رستوران تازه تاسیس

رستوران‌های تازه تاسیس، رقابت سختی را پیش روی خود دارند و اگر بخواهند موفق شوند باید حتما چیز تازه‌ای را به مشتریان عرضه کنند. هاید نیز یک رستوران تازه کار است و توانسته از پس این مهم بر بیاید. این رستوران، رستورانی است که غذای اصلی‌اش گوشت است، و حس و حالی آمریکایی دارد.

از نوع کباب کردن گوشت‌ها گرفته تا سرو آن‌ها، همگی استایل محشری دارند و با رستوران مدرن و آمریکایی مواجه خواهید شد. تم رستوران نیز تمی معمولی است و برای لذت بردن از یک غذای سنگین حتما پیشنهاد می‌شود.

کیفیت و مزه گوشت‌ها بی‌نظیر است و علاقه و انرژی آشپزهای رستوران مثال زدنی است. در کل اگر به این رستوران بروید با تجربه‌ای خوب مواجه خواهید شد. برای سر زدن به این رستوران به هتل القصر در جمیرا بروید.

 

رستوران پای‌تای – بهترین رستوران تایلندی

این رستوران تایلندی چندین سال است که در دبی حضور داشته و مکان مورد نظر بسیاری از توریست‌ هاست. ممکن است فکر کنید که فقط مکانی توریستی است و محتوای خاصی ندارد، اما سخت در اشتباه هستید.

ابتدا باید سوار یک قایق عبره شوید تا از رود بگذرید و به رستورانی که وسط آب است برسید. بعد از آن یک وعده غذایی بسیار زیبا و خوشمزه منتظر شما خواهد بود. تمام المان‌های پای‌تای سر جای خود هستند و همه چیز از جمله مزه غذا به شدت فوق‌العاده و بی‌نظیر است!

باید آدم سنگ‌دلی باشید که ازین رستوران لذت نبرید. برای سر زدن به این رستوران به هتل القصر در جمیرا بروید.

 

رستوران نوصرت – بهترین رستوران خاورمیانه‌ای

این رستوران یکی از برترین رستوران‌های دبی و مجموعه چهارفصل است. رستوران نوصرت بخشی از یک سری رستوران زنجیره‌ای با همین نام است که توسط نوصرت گوکچی یا همان سالت بِی معروف تاسیس شد. مطمئنا نوصرت را از ویدئوهای بریدن گوشت و ریختن ادویه روی آن‌ها به خاطر دارید.

این رستوران نیز متعلق به اوست و هر از گاهی هم خود او در آنجا آشپزی می‌کند. این رستوران یک سری از بهترین غذاهای کلاسیک ترکیه‌ای را سرو می‌کند و همانطور که شاید حدس بزنید بهترین گوشت‌ها و برش‌های گوشت را دارد.

پرسنل به شما در انتخاب غذا کمک خواهند کرد و می‌توانید در فضایی مناسب غذایی فوق‌العاده نوش جان کنید. برای سر زدن به این رستوران به مجموعه چهار فصل در جمیرا بروید.

 

رستوران زوما – بهترین رستوران ژاپنی

در لیست تایم اوت دبی، زوما یکی از برترین رستوران‌هاست. امسال این رستوران عنوان بهترین غذای ژاپنی، بهترین میان‌وعده و بهترین وعده بیزنس را از آن خود کرده است. هر ساله نیز این‌گونه است و زوما سنگ تمام می‌گذارد. زوما هم مانند نوصرت زنجیره‌ای است و چندین شعبه در سرتاسر جهان دارد. نسخه دبی این رستوران تیمی بسیار حرفه‌ای دارد که اهمیت فراوانی به غذاهای خود و کیفیت آن می‌دهند. به تازگی نیز منوی رستوران دوباره تغییر کرده و گزینه‌های جذابی اضافه شده است.

برای سر زدن به این رستوران به فایننشال سنتر دبی بروید.

 

رستوران سولو – بهترین رستوران ایتالیایی

رستوران‌های ایتالیایی شهر دبی ممکن است کم باشند و کمی رقابت در این بخش راحت‌تر باشد، اما این چیزی از ارزش فوق‌العاده بالای سولو کم نمی‌کند. این رستوران به شدت خوب است و این خوبی را مدیون سرآشپز خود یعنی کورادو پانی است. پانی یک آشپز ماهر و خوش‌ ذوق است که رستوران از ایده‌ها و ذهن او سرچشمه گرفته و یک تیم قوی این ایده‌ها را پشتیبانی می‌کنند.

دکور این رستوران شبیه هیچ‌کدام از رستوران‌های لیست نیست و باعث می‌شود تا دلتان بخواهد پاستا و گوشت‌های رستوران را بارها میل کنید. دسرها و پیش‌ غذاهای بسیار لذیذی نیز در منو قرار دارد و آشپزخانه رستوران همیشه یک سورپرایز هنرمندانه در آستین دارد. سولو دو سال است که تاسیس شده، اما با این حال یکی از برترین رستوران‌های دبی است. برای سر زدن به این رستوران به مجموعه رافلس در عود متا بروید.

 

رستوران رنگ محل – بهترین رستوران هندی

رستوران‌های هندی شاید چیز تازه‌ای نباشند و دستورهای پخت غذاهای هندی هم در دسترس همه هست، اما در این رستوران و با حضور اتول کوچار به عنوان سرآشپز، همه چیز تغییر می‌کند و غذاهایی که شاید بشناسید به چیزی کاملا تازه با استایلی تازه تبدیل خواهند شد.

اجراهای زنده در این رستوران برگزار می‌شود، و غذاها پر از ادویه‌های نام آشنا هستند. همه چیز به بهترین نحو ممکن کنار هم قرار گرفته تا «رنگ محل» را تبدیل به بهترین رستوران هندی حاضر در دبی کند. برای سر زدن به این رستوران به هتل مریوت مارکیس در بیزنس بی بروید.

 

رستوران لا پتیت مایسون – بهترین رستوران فرانسوی

رستوران فرانسوی فایننشال سنتر دبی رستورانی است که واقعا رقیبی ندارد و به هیچ‌ وجه نمی‌توان در عنوان بهترین رستوران فرانسوی آن را شکست داد. پرسنل رستوران شاید بهترین پرسنل کل شهر باشد، و غذا نیز به همان اندازه خوب است. این رستوران یکی از بهترین مکان‌هایی است که می‌توان در آن غذا خورد.

هر چیزی که از منو انتخاب کنید مطمئنا یک انفجار مزه در دهانتان را به ارمغان خواهد آورد! و مطمئن باشید اگر عاشق گوشت هستید غذاهای این رستوران تجربه‌ای است که هیچگاه باورش نخواهید کرد. برای سر زدن به این رستوران به فایننشال سنتر دبی بروید.

 

رستوران بوکا – بهترین رستوران اروپایی

بوکا هم تازه تاسیس است و در همین زمان کم بین رقبای خود به عنوان یک رستوران اروپایی توانسته قد علم کند و اسم و رسمی برای خود بسازد. در فایننشال سنتر رقابت سختی بین بوکا و دیگر رستوران‌ها وجود دارد، اما بوکا رستورانی متفاوت است و این تفاوت باعث شده تا بین رقبا پیروز باشد.

این رستوران بهترین مقصد برای غذاهای سنگین و حجیم نیست، و ممکن است حس کنید بشقاب‌های شما کوچک و کم است، اما برای همین بشقاب‌ها نیز، آشپزخانه فوق‌العاده زمان صرف می‌کند.

این مکان بهترین مکان برای رفتن و گذران کمی وقت و لذت بردن از نوشیدنی و غذا است. همچنین منوی اسپانیایی رستوران هم بی‌نظیر است. برای سر زدن به این رستوران به فایننشال سنتر دبی بروید.

 

آیا شما هم رستورانی را در دبی تجربه کرده‌اید که بخواهید آنرا به دیگران پیشنهاد دهید؟ حتما نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.