رستوران های دبی

با بهترین رستوران‌های دبی آشنا شوید – بخش دوم

سایت تایم اوت دبی، یک سال تمامی رستوران‌های شهر دبی را با دقت برانداز کرد و در پایان، یازدهمین تولد خود را با برگزیدن چندین رستوران به عنوان بهترین رستوران‌های شهر جشن گرفت. در فلایتیو قصد داریم تا این رستوران‌ها را به شما معرفی کنیم تا زمانی که راه‌تان به دبی خورد حتما به این رستوران‌ها سر بزنید.

 

این مطلب، در ادامه بخش اول بهترین رستوران‌های دبی آورده شده است، و ۱۰ رستوران دیگر را معرفی کرده است. از شما دعوت می‌کنیم تا بخش اول این مقاله را نیز در اینجا ملاحظه بفرمایید.

(رزرو بلیط هواپیما به دبی)

رستوران هاکاسان – بهترین رستوران چینی

هاکاسان، چندین سال است که در صحنه رستوران‌های دبی بوده و همیشه در این لیست حضور خواهد داشت. بعنوان بهترین رستوران در زمینه غذای چینی این مکان شما را به هیچ وجه نا امید نخواهد کرد.

به تازگی، کمی منو تغییر پیدا کرده و برخی غذاهای کلاسیک چینی با تغییراتی سرو می‌شوند که مزه غذا را بسیار لذیذتر می‌کند. طراحی رستوران هم به شدت زیباست و سالن غذاخوری محل مناسبی برای تمرکز روی غذا خواهد بود.

این رستوران همچنین تراس بیرونی جذابی هم دارد. پرسنل هم یکی از بهترین پرسنل‌های شهر است. برای سر زدن به این رستوران به برج امارات در خیابان شیخ زاید بروید.

 

رستوران میکونگ – بهترین رستوران آسیایی

آنانتارا هتلی زنجیره‌ای آسیایی است که درون خود به میکونگ جای داده است. میکونگ که رستورانی آسیایی است، باعث شده تا اعتبار خود هتل در دبی نیز بالاتر برود و واقعا با رستورانی درجه یک مواجه هستیم.

طراحی رستوران با ذوق و سلیقه بوده و بسیار خوش ساخت است، و این ذوق و سلیقه به غذا نیز راه پیدا کرده است. بشقاب‌ها پر از مزه‌ها و طعم‌های درجه یک هستند، و پرسنل این رستوران می‌توانند به خوبی به شما کمک کنند تا بهترین غذا را پیدا کنید و وعده‌ای کاملا خوب میل کنید. برای سر زدن به این رستوران به هتل آنانتارا در پالم جمیرا بروید.

 

رستوران جِی دابلیو – بهترین استیک هاوس

استیک ‌هاوس جی دابلیو یکی از هوس برانیگزترین رستوران‌ها در کل دبی است، و در این لیست به عنوان بهترین استیک‌ هاوس شهر انتخاب شده است، و تمامی انتظارات شما از یک استیک‌ هاوس را برآورده خواهد کرد.

نور کم است، صندلی‌های چرم بزرگ حسی به شما منتقل می‌کنند که انگار یک شخصیت بسیار مهم هستید، و گوشت‌های این رستوران فوق‌العاده هستند. غذاها خوب پخته شده و پر از مزه و ادویه است. پرسنل هم سرزنده و پرانرژی به نظر می‌رسند، و حس خوبی را به شما القا خواهند کرد.

مطمئنا اگر به این رستوران سر بزنید و یک وعده غذا در بشقاب‌های چوبی این رستوران میل کنید، عاشق این مکان خواهید شد و از آن لذت کامل خواهید برد. برای سر زدن به این رستوران به هتل جی‌دابلیو مریوت در منطقه دیرا بروید.

 

رستوران اوسیانو – بهترین غذای دریایی

اگر پس از کمی قدم زدن در آتلانتیس پالم وارد اوسیانو بشوید، انگار وارد یک دنیای کاملا تازه شده‌اید. از آن فضای شلوغ پر از خانواده آتلانتیس خارج خواهید شد، و خود را درون یک جای آرام، جذاب و درجه یک خواهید یافت.

البته این آرامش قبل از طوفان است! منظور از طوفان بهترین غذای دریایی شهر دبی است. پیش‌غذا، غذای اصلی و دسر، همه سرو می‌شود و همگی پر شده‌اند از مزه‌هایی که دل شما را خواهد برد. پخت غذا محشر است، و رفتار پرسنل فوق‌العاده با احترام است، آشپزخانه هم بسیار ماهر و کار بلد است و اجازه داده تا ادویه و مواد غذایی درجه یک کار خود را انجام دهد. برای سر زدن به این رستوران به هتل آتلانتیس در پالم بروید.

 

رستوران ات.موسفر – بهترین رستوران رمانتیک

ات.موسفر یکی از بهترین رستوران‌های دبی است، و تنها به خاطر غذای آن نیست بلکه به خاطر فضای رمانتیکی است که در آن خلق شده است. این فضا باعث شده تا در این لیست به بهترین رستوران رمانتیک دبی تبدیل شود. اگر شما یا همسرتان یا دوست‌تان ترس از آسانسور و ارتفاع ندارید، پس تجربه این رستوران برای شما فوق‌العاده خواهد بود.

انتظارات، همانند طبقه این رستوران به شدت بالاست. ات.موسفر در طبقه ۱۲۲ بزرگ‌ترین برج دنیا یعنی برج خلیفه واقع شده، و همین باعث می‌شود که غذای شما با یک نمای جذاب از شهر، لذتی چند برابر داشته باشد.

قرار گرفتن در این طبقه باعث شده تا ات.موسفر تنها رستورانی در جهان باشد که در چنین ارتفاعی بنا شده است، و بالاترین رستوران دنیا نام گرفته است. اگر در دبی هستید، حتما لازم است که به این رستوران سر بزنید چون عاشق فضا خواهید شد. برای سر زدن به این رستوران به مرکز شهر و برج خلیفه بروید.

 

رستوران ریفورم – بهترین پاب

ریفورم، بعنوان بهترین رستوران/پاب در این لیست قرار گرفته است. فضای بار مانند و ساده این رستوران از همان لحظه اول شما را جذب خواهد کرد، و به قولی مشتری آن خواهید شد. در کنار این رستوران یک باغ زیبا نیز وجود دارد که می‌توانید در این باغ هم غذای خود را میل کنید.

از کیک تا برگر تا استیک همه چیز در منو وجود دارد. هنگامی که باربیکیو رستوران هم روشن شده باشد صحنه زیبایی برایتان خلق خواهد شد. ریفورم، بهترین پاب دبی است و به جرأت می‌توان گفت رقیبی در این زمینه برای او وجود ندارد. برای سر زدن به این رستوران به ویلاهای امارات در الفردا بروید.

 

رستوران تام و سرگ – بهترین کافه

تاگ و سرگ به عنوان بهترین کافه، دو سال پشت هم در این لیست قرار گرفت و کافه‌ای است که ترند روز در دستش است، و هیچوقت از پیشرفت نمی‌ایستد. تیم این کافه اهمیت فراوانی به دانه قهوه می‌دهند، و تلاش دارند تا بهترین قهوه و مشتقات آن را ارائه دهند.

کیفیت غذاها و اسنک‌ها هم فوق‌العاده است. منوی این کافه هر چند وقت یک بار عوض می‌شود و مدیریت تصمیم دارد تا همیشه یک سری آیتم محبوب را نگه‌ دارد و چندین چیز جدید را امتحان کند.

با وجود کافه‌های فراوان، این مکان شاید شلوغ‌ترین کافه شهر باشد که در نوع خود بی‌نظیر است. طی مدت اخیر هم چندین شعبه از این کافه در قسمت‌های دیگر شهر شروع به کار کرده‌اند، اما بهترین تام و سرگ در القوز است. برای سر زدن به این کافه به منطقه القوز بروید.

 

رستوران بوقطیر – بهترین بودجه محور

رستوران بوقطیر متفاوت‌تر از دیگر رستوران‌هاست، چون بعنوان بهترین رستوران بودجه محور انتخاب شده است. بوقطیر سال پیش در فضایی کاملا ساده‌تر فعالیت می‌کرد، و اگر به سردر رستوران نگاه می‌کردید ممکن بود با یک غذاخوری معمولی آن را اشتباه بگیرید.

اما امسال این رستوران به جایی بهتر و چشم‌ نوازتر نقل مکان کرده و از مکان قبلی فاصله کمی دارد. غذا همچنان خوب و لذیذ است و قیمت‌ها کاملا قابل پرداخت و مناسب جیب شما هستند. اگر با یک بودجه مشخص به دبی سفر می‌کنید این رستوران گزینه بسیار مناسبی است. برای سر زدن به این رستوران به جمیرا بروید.

 

رستوران بیسترو – بهترین صبحانه

بیسترو بعنوان بهترین رستوران که صبحانه سرو می‌کند در این لیست قرار گرفته است. با وجود بسیاری از کافه‌ها رقابت سختی پیش روی بیسترو وجود دارد، اما همچنان این رستوران سنگ تمام گذاشته است. این رستوران مکان مناسبی برای جمع شدن خانواده است و مکان مخصوصی هم برای کودکان در نظر گرفته شده است، بدین ترتیب اگر با کودکان خود به این رستوران بروید راحت خواهید بود و اگر بدون فرزند هم سر بزنید نیازی نیست که نگران سر و صدای بچه‌ها باشید!

قهوه فوق‌العاده است، و انتخاب‌های مغذی و خوشمزه هم موجود است. شیرینی‌ها نیز در وسط رستوران قرار گرفته و صحنه جذابی را خلق کرده‌اند. شیرینی شکلات عسلی را امتحان کنید، چون عاشق آن خواهید شد. برای سر زدن به این رستوران به خیابان شیخ زاید بروید.

 

رستوران تریبکا – بهترین بار

تریبکا نیز مانند ریفورم فضایی بار مانند دارد. به همین خاطر بهترین غذای بار امسال برای این رستوران است. یک تم نیویورکی خاصی نیز در دکور و طراحی داخلی این رستوران موج می‌زند. همه چیز این مکان دوست داشتنی است، و اکثر انتخاب‌های منوی رستوران کاملا طبیعی و ارگانیک هستند. چه برگر سفارش دهید چه سالاد، با انتخابی خوشمزه روبرو خواهید شد. برای سر زدن به این رستوران به هتل جی‌ای ویو در منطقه مارینا بروید.

 

آیا شما هم رستورانی را در دبی تجربه کرده‌اید که بخواهید آنرا به دیگران پیشنهاد دهید؟ حتما نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط