تفریحات در آرژانتین

با بهترین جاذبه‌ها و تفریحات در آرژانتین آشنا شوید

آیا به دنبال حداکثر استفاده از زمان اقامت خود در آرژانتین هستید؟ پس این تفریحات را انجام دهید؛ اسب‌سواری در مسیر کوه‌های آند؛ تماشای کوه یخی عظیم از نزدیکی؛ دیدار از یکی از عجایب هفتگانه دنیا؛ بالا رفتن از یک کوه در پاتاگونیا و درنهایت رقص تانگو. فلایتیو به همین منظور نگاهی به این جاذبه‌ها و تفریحات برتر در آرژانتین انداخته و بیشتر در مورد آن‌ها توضیح می‌دهد.

برای رزرو هتل خارجی با کارت شتاب به فلایتیو مراجعه کنید.

اسب‌سواری در مسیر کوه‌های آند

مسیر سفر به کوه‌های آند از آرژانتین به سمت شیلی، یکی از تماشایی‌ترین نقاط دنیا تلقی می‌شود. شما در حین سوارکاری و درست شبیه به گاوچران‌های آرژانتین در گذشته، زندگی متفاوتی را تجربه خواهید کرد و چشم‌اندازهای زیبای کوهستانی را خواهید دید. قبل از شروع حرکت، کاملا بدن خود را آماده کنید، زیرا قرار است تا برای ساعت‌های طولانی بر پشت اسب بنشینید.

کوه یخی پریتو مورنو

کوه یخی پریتو مورنو (Perito Moreno) در جنوب غربی آرژانتین نباید از نگاه شما دور بماند. این کوه یخی، یکی از معدود کوه‌های یخی دنیا است که به‌جای کوچک‌تر شدن در حال بزرگ‌تر شدن است. همین اتفاق سبب می‌شود تا لایه‌هایی از یخ از کوه کنده شده و به درون دریا بریزد. دیدن چنین منظره‌ای حیرت‌انگیز است.

شگفتی دنیا

آبشار ایگوازو در شمال آرژانتین، یکی از عجایب هفتگانه دنیا محسوب می‌شود. این آبشار در قلب یک جنگل بارانی که آرژانتین را به برزیل وصل می‌کند، قرار دارد. این آبشار در پارک ملی ایگوازو در استان میسیون واقع شده است. آبشار عظیم ایگوازو بخشی از رودی به همین نام است که از دو کشور عبور می‌کند.

از یک کوه بالا بروید

کوه فیتز روی (Fitz Roy) یکی از شناخته‌شده‌ترین جاذبه‌های آرژانتین است. این قله باشکوه از رشته‌کوه‌های آند در خارج از منطقه ال چالتن، کوهنوردان از سراسر دنیا را به‌سوی خود جذب می‌کند. فیتز روی شکوه منطقه پاتاگونیا محسوب می‌شود. این کوه که در نزدیکی دشت یخی جنوب پاتاگونیا واقع شده، میان مرز آرژانتین و شیلی قرار دارد. بسیاری از بازدیدکنندگان از فیتز روی در حین دیدار از این کوه راهی مسیرهایی می‌شوند که چندین روز به طول انجامیده و در اتاقک‌های روستایی در مسیر اقامت می‌کنند. تصویر این کوه بر روی لوگوی برند پوشاک پاتاگونیا دیده می‌شود.

تانگو را تجربه کنید

تانگو بسیار ساده بوده و نوای آرژانتین را به گوش می‌رساند. برای لمس روح این ملت، نیازی به دانستن زبان اسپانیایی نیست. تنها کافی است تا به موسیقی تانگو گوش سپرده و با آن برقصید. تانگو در میان مردم طبقه فرودست در آرژانتین و اروگوئه در اواخر قرن نوزدهم ظهور کرد و به‌سرعت در سراسر دنیا رواج یافت. آهنگ‌های رقص تانگو از اشعار عاشقانه و نوستالژیک گرفته شده است. مردم آرژانتین تمامی آهنگ‌های کلاسیک تانگو را حفظ بوده و آن‌ها را در تمامی کافه‌های بوینس آیرس زمزمه می‌کنند. اگر می‌خواهید تا موسیقی تانگو را در بوینس آیرس بشنوید، به سراغ گروه موسیقی سیِت کوئرداس بروید. اگر خواهان تماشای این رقصد هستید، به دیدار میلونگا بروید؛ میلونگا نام یک گروه رقص است که در رویدادهای مختلف به اجرا می‌پردازد. می‌توان از مردم محلی یا دوستان آرژانتینی خود در مورد روش‌های دیگر تجربه موسیقی تانگو سوال کرد. یافتن تانگو در آرژانتین اصلا دشوار نیست و وقتی‌که آن را یافتید، هرگز فراموشش نخواهید کرد.

برچسب ها:

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط