bora-bora

قبل از سفر به بورا بورا به این نکات توجه کنید

بورا بورا که به عنوان یکی از زیباترین نقاط موجود در زمین از آن نام برده می‌شود، وسعتی معادل 29 کیلومتر مربع دارد. این جزیره در جنوب فرانسه، در اقیانوس آرام واقع است. و جمعیتی حدود 9،000 نفر دارد. قبل از سفر به بورا بورا به این نکات توجه کنید:

1- اضافه بار ممنوع

 از آنجایی که تعداد سفرهای هوایی به این جزیره محدود است؛ لذا باید دقت کنید که نه اضافه بار داشته باشید و نه اضافه وزن! پیش از پرواز مسافران و چمدان‌هایشان وزن می‌شوند که دچار اضافه وزن نباشند! 

2- گرمای طاقت فرسا 

اگر از شهرها و کشورهای سردسیر پا به این نقطه از زمین می‌گذارید باید بدانید که هوای گرم و شرجی این جزیره بسیار طاقت فرساست. اگر قصد میل کردن صبحانه و یا نوشیدنی در فضای آزاد را دارید توصیه می کنیم درون آلاچیق و یا اقامتگاه های سرپوشیده بمانید مگر اینکه به این نوع آب و هوا عادت داشته باشید.

3- هزینه زیاد و عدم ارایه لیست غذایی متنوع

به جز شیر نارگیل و غذاهای دریایی تقریبا همه چیز به این جزیره ارسال می‌شود. بنابراین هزینه‌های بسیار زیادی را باید بپرازید از آن بدتر اینکه تنوع زیادی میان منو غذایی رستوران‌ها در بورا بورا وجود ندارد. و میل کردن یک آیس کافی هزینه 40 دلاری برایتان خواهد داشت.

4- تفریح زیادی وجود ندارد

این مساله چندان برای افرادی که برای ماه عسل به بورا بورا می‌آیند اهمیتی ندارد. اما باید بدانید که به جز جت اسکی، شنا و غواصی و سفر در جنگل‌های نارگیل کار خاص دیگری نمی‌توانید انجام دهید. دور تا دور شما را اقیانوس احاطه کرده است. بورا بورا بهترین انتخاب برای افرادی است که علاقه مند هستند در کنار ساحل استراحت کنند و به چیزی فکر نکنند.

خرید آسان و مطمئن بلیط هواپیما را با فلایتیو تجربه کنید. 

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط