munich-tourist-attractions

در سفر به مونیخ از چه جاهایی دیدن کنیم؟

شهر مونیخ در آلمان سومین شهر بزرگ آلمان پس از برلین و هامبورگ است و مرکز ایالت بایرن محسوب می شود. این شهر با داشتن جاذبه های گردشگری زیاد و امکانات و شرایط مناسب برای زندگی، یکی از مقصدهای محبوب توریست ها برای سفر و مهاجران برای زندگی است.

اگر قصد سفر به این شهر زیبا را دارید می توانید برای رزرو بلیط پرواز از خدمات سایت فلایتیو استفاده کنید.

توصیه های ما برای گشتن در شهر مونیخ از قرار زیر است.

1. مارین پلاتز و نیو تاون هال معروفترین میدان شهر مونیخ است که بزرگترین کاریلون ها را در آلمان دارد.

2. باغ انگلیسی یکی از بزرگترین پارک های درون شهری در جهان است و قلب سبز و تپنده مونیخ محسوب می شود.

این باغ دارای پیاده‌روهای زیبا، محوطه مخصوص حمام باستان و بوستان های مختلف است.

3. کاخ نیمفنبورگ به عنوان استراحتگاه ییلاقی خاندان ویتلز باخ ساخته شده بوده و امروزه جایگاه دو موزه است که بوستان هایی در اطراف، آن را احاطه کرده اند.

4. کاخ رزیدنس مونیخ برای قرن ‌ها قبل از آنکه برای عموم مردم در سال 1920 باز شود، خانه حاکمان باواریا یعنی ویتلسباخ ‌ها بود. مجموعه ‌های هنری آن و سبک ‌های مختلف معماری به نمادهای قدرت خانواده سلطنتی تبدیل شد.

5. در جنگ جهانی دوم به محل اقامت خسارات سنگینی وارد شد، اما تا آنجا که ممکن بود ترمیم شد. امروزه این کاخ به عنوان یکی از بهترین موزه‌های قصری در اروپا در نظر گرفته می ‌شود. ویتلسباخ‌ ها هنرها و اشیاء را برای قرن‌ ها جمع آوری کرده‌ اند و بازدیدکنندگان می توانند مجموعه‌ ای برجسته از پرسلن، نقاشی‌ ها، اشیاء نقره ‌ای، مبلمان نادر، لوستر و مجسمه را ببینند.

6. موزه BMW یکی از موزه های جذاب، به خصوص برای افراد ماشین باز است که تاریخ این شرکت، عنوان تجاری و تولیدات آن و ... را در قالب نمایه ای خلاقانه و جذاب به نمایش می گذارد.

7. ورزشگاه آلیانتیس آرنا با داشتن معماری منحصر به فرد و طراحی پیشرو، بازدیدکنندگان را مسحور خود می کند. موزه تیم بایرن مونیخ نیز در این ورزشگاه قرار دارد.

امکان خرید آنلاین بلیط هواپیما از طریق سایت فلایتیو برای شما وجود دارد.

 

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط