عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ دریای ابرها در ژاپن

عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ دریای ابرها در ژاپن

انجمن نشنال جئوگرافیک معتبرترین پایگاه شناسایی و معرفی منابع طبیعی و گردشگری است. این انجمن در وبسایت خود هر روز یک عکس ویژه دارد که به «عکس روز» معروف است. ما در فلایتیو عکس امروز نشنال جئوگرافیک را به شما معرفی خواهیم کرد.

(برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط چارتر به سایت فلایتیو مراجعه کنید.)

صبح رویایی در تسوبستو

عکس امروز وبسایت نشنال جئوگرافیک تصویری است که میتسوهیتو کامادا، عکاس ژاپنی ثبت کرده است. این عکس ابرهای خارق‌العاده و زیبایی را نشان می‌دهد که در هنگام صبح کوهی را در تسوبتسو احاطه کرده‌اند.

تسوبستو منطقه کوچکی است که در جزیره هوکایدو در ژاپن واقع شده. در کنار این منطقه دریاچه‌ای زیبا به نام کوشارو حضور دارد که در شرایط آب و هوایی خاص ابرهایی بالای آن شکل می‌گیرند و از جمع شدن آن‌ها در دامنه کوه تسوبستو دریایی از ابرها تشکیل می‌شود. دریاچه کوشارو دومین دریاچه آتشفشانی بزرگ در جهان است. این دریاچه جزیره‌ای کوچک به نام «ناکاجیما» را نیز درون خود جای داده است.

جزیره هوکایدو کجاست؟

این جزیره زیبا که در شمال ژاپن واقع قرار گرفته، منطقه‌ای است که منابع طبیعی زیادی را در محدوده خود جای داده است و به این ویژگی مشهور است که به همه پارک‌های ملی جهان شباهت دارد. هوکایدو در هر چهار فصل سال به سبب طبیعت کم‌نظیر تابستانی و امکان ورزش‌های زمستانی بسیار گردشگرپذیر است. پارک ملی دیستسوزان، شبه جزیره شیرتوکو، باتلاق کوشیرو، پارک ملی شیکوتسو تویا با کوه آتشفشانی و دریاچه، چشمه‌های آب گرم متعددی همچون نوبوریبستو، جوزان کی و سون کیو که حمام آب گرم نیز دارند و می‌توانند یک سفر متفاوت و لذت‌بخش را برای مسافران هوکایدو رقم بزنند.

در هوکایدو علاوه بر جاذبه‌های طبیعی، فستیوال‌های فراوانی در این جزیره بزرگ برگزار می‌شوند. مهم‌ترین این فستیوال‌ها، جشنواره برفی مومبتسو است که افراد بسیاری از سراسر جهان گرد هم می‌آیند و مجسمه‌های یخی می‌سازند.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط