شش مقصد گردشگران در سئول را بشناسیم

seoul-destination

سئول، پایتخت کشور افسانه و تکنولوژی، یکی از زیباترین مقصدهای جهانگردی در آسیا می باشد. شهری که در آن فرهنگ و تاریخ و تکنولوژی در هم آمیخته شده است تا زیباترین وجهه تمدن در کنار پیشرفت امروزی بشر را به تصویر بکشد. اگر شما هم قصد سفر به این شهر زیبا و دیدنی را دارید، قبل از خرید بلیط هواپیما و یا پرواز چارتر به بررسی چند مقصد زیبای گردشگری در این شهر بپردازید.

 

بازار گوانگجو

این بازار، یکی از بزرگترین مقصدهای گردشگری عاشقان غذا و آشپزی در جهان است، به دلیل وجود انواع رستوران ها و دست فروش ها در این بازار شما می توانید غذاهای متنوع محلی، مدرن و سنتی کره را امتحان کنید.

- زمان بازدید: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 6 عصر

- نحوه دسترسی: مترو، ایستگاه گوانگجو

 

بازار ماهی نوریانگنجین
اگر به دیدن غذاهای مختلف و عجیب دریایی علاقه دارید، بازار ماهی نوریانگجین، مکانی فوق العاده برای دیدن موجودات عجیب دریاییست، .همچنین می توانید با خرید تکه های تازه ی ماهی خام به نام ساشیمی، درست کردن غذای کره را تجربه کنید

 

- زمان بازدید: این بازار تمام 24 ساعت در هفته باز است

- نحوه دسترسی: مترو، ایستگاه نوریانگجین

کاخ گیونگ بوک گانگ

این کاخ یکی از برترین مکان های گردشگری سئول می باشد. کاخ گیونگ بوک گانگ، در سال 1300 توسط سلسه چوسان ساخته شده و مجموعه ای عظیم از درهای عظیم الجثه، دیوارهای قطور، پل های و باغچه های سرسبز با پوشش گیاهی خاص در این کاخ بناگردیده است.

- زمان بازدید: همه روزه به جز روز های دوشنبه و سه شنبه از ساعت 9 صبح الی 6 عصر

- مبلغ ورودی: 3000 وون

- نحوه دسترسی: مترو، ایستگاه گیونگ بوک گانگ

دهکده بوکچون هنوک

در زبان سنتی کره، هانوک به معنی خانه است و بوکچون هنوک یکی از قدیمی ترین دهکده های سئول می باشد که در کنار کاخ چانگ دئو کیونگ قرار دارد. این دهکده شامل خانه هایی بزرگ و قدیمی به سبک سنتی بوده و هنوز مردم در این خانه ها زندگی می کنند. بوکچون هنوک یکی از محبوب ترین مکان های گردشگری برای کره ای ها و جهانگرد هاست.

- زمان بازدید: همه روزه از صبح تا عصر

- نحوه دسترسی: مترو، ایستگاه آنگوک

کاخ چانگ دئو کیونگ

این کاخ جز کاخ های اصلی کره می باشد که در سال 1405 و در دوران چوسان بنا شده است، این مجموعه بزرگ شامل کاخ شاه، محوطه تعلیم ارتش و باغ مخفی است، در این کاخ شما می توانید شاهد درختچه هایی باشید که بیش از 300 سال قدمت دارند.

- ساعت بازدید: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 6 عصر

- مبلغ ورودی: 3000 وون

- نحوه دسترسی: مترو، ایستگاه آنگوک

مرکز خرید میونگ دانگ

اکثر مردم کره معمولا برای خرید هایشان به سئول سفر می کنند و یکی از محبوب ترین مراکز خرید سئول، میونگ یانگ است. در این مرکز خرید شما می توانید علاوه بر خرید پوشاک و سایر لوازم های ضروری از خوردن انواع غذاهای سنتی کره لذت ببرید.

- ساعت بازدید: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 8 شب

- نحوه دسترسی: مترو، ایستگاه میونگ دانگ

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیمابه مقصد سئول می توانید به سایت فلایتیو مراجعه کنید.