seoul-destination

شش مقصد گردشگران در سئول را بشناسیم

سئول، پایتخت کشور افسانه و تکنولوژی، یکی از زیباترین مقصدهای جهانگردی در آسیا می باشد. شهری که در آن فرهنگ و تاریخ و تکنولوژی در هم آمیخته شده است تا زیباترین وجهه تمدن در کنار پیشرفت امروزی بشر را به تصویر بکشد. اگر شما هم قصد سفر به این شهر زیبا و دیدنی را دارید، قبل از خرید بلیط هواپیما و یا پرواز چارتر به بررسی چند مقصد زیبای گردشگری در این شهر بپردازید.

 

بازار گوانگجو

این بازار، یکی از بزرگترین مقصدهای گردشگری عاشقان غذا و آشپزی در جهان است، به دلیل وجود انواع رستوران ها و دست فروش ها در این بازار شما می توانید غذاهای متنوع محلی، مدرن و سنتی کره را امتحان کنید.

- زمان بازدید: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 6 عصر

- نحوه دسترسی: مترو، ایستگاه گوانگجو

 

بازار ماهی نوریانگنجین
اگر به دیدن غذاهای مختلف و عجیب دریایی علاقه دارید، بازار ماهی نوریانگجین، مکانی فوق العاده برای دیدن موجودات عجیب دریاییست، .همچنین می توانید با خرید تکه های تازه ی ماهی خام به نام ساشیمی، درست کردن غذای کره را تجربه کنید

 

- زمان بازدید: این بازار تمام 24 ساعت در هفته باز است

- نحوه دسترسی: مترو، ایستگاه نوریانگجین

کاخ گیونگ بوک گانگ

این کاخ یکی از برترین مکان های گردشگری سئول می باشد. کاخ گیونگ بوک گانگ، در سال 1300 توسط سلسه چوسان ساخته شده و مجموعه ای عظیم از درهای عظیم الجثه، دیوارهای قطور، پل های و باغچه های سرسبز با پوشش گیاهی خاص در این کاخ بناگردیده است.

- زمان بازدید: همه روزه به جز روز های دوشنبه و سه شنبه از ساعت 9 صبح الی 6 عصر

- مبلغ ورودی: 3000 وون

- نحوه دسترسی: مترو، ایستگاه گیونگ بوک گانگ

دهکده بوکچون هنوک

در زبان سنتی کره، هانوک به معنی خانه است و بوکچون هنوک یکی از قدیمی ترین دهکده های سئول می باشد که در کنار کاخ چانگ دئو کیونگ قرار دارد. این دهکده شامل خانه هایی بزرگ و قدیمی به سبک سنتی بوده و هنوز مردم در این خانه ها زندگی می کنند. بوکچون هنوک یکی از محبوب ترین مکان های گردشگری برای کره ای ها و جهانگرد هاست.

- زمان بازدید: همه روزه از صبح تا عصر

- نحوه دسترسی: مترو، ایستگاه آنگوک

کاخ چانگ دئو کیونگ

این کاخ جز کاخ های اصلی کره می باشد که در سال 1405 و در دوران چوسان بنا شده است، این مجموعه بزرگ شامل کاخ شاه، محوطه تعلیم ارتش و باغ مخفی است، در این کاخ شما می توانید شاهد درختچه هایی باشید که بیش از 300 سال قدمت دارند.

- ساعت بازدید: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 6 عصر

- مبلغ ورودی: 3000 وون

- نحوه دسترسی: مترو، ایستگاه آنگوک

مرکز خرید میونگ دانگ

اکثر مردم کره معمولا برای خرید هایشان به سئول سفر می کنند و یکی از محبوب ترین مراکز خرید سئول، میونگ یانگ است. در این مرکز خرید شما می توانید علاوه بر خرید پوشاک و سایر لوازم های ضروری از خوردن انواع غذاهای سنتی کره لذت ببرید.

- ساعت بازدید: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 8 شب

- نحوه دسترسی: مترو، ایستگاه میونگ دانگ

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیمابه مقصد سئول می توانید به سایت فلایتیو مراجعه کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط