عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ موج سواری در فیجی

عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ موج سواری در فیجی

انجمن نشنال جئوگرافیک معتبرترین پایگاه شناسایی و معرفی منابع طبیعی و گردشگری است. این انجمن در وبسایت خود هر روز یک عکس ویژه دارد که به «عکس روز» معروف است. ما در فلایتیو عکس امروز نشنال جئوگرافیک را به شما معرفی خواهیم کرد.

(برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط چارتر به سایت فلایتیو مراجعه کنید.)

در زیر امواج

عکس منتخب امروز وبسایت نشنال جئوگرافیک تصویر یک موج سوار را در آب‌های جزیره فیجی نشان می‌دهد. راندی براسیل عکاس آمریکایی که تخصصش ثبت سوژه‌های آبی با دوربین است خود را عکاسی می‌داند که همیشه دنبال این یوده که از زوایای جدیدی به اتفاقات پیرامونش نگاه کند و این عکس نیز حاصل همین دید متفاوت است.

جزیره فیجی؛ منطقه‌ای بکر در قلب اقیانوس آرام

در آن‌ سوی کره زمین یعنی در حوزه اقیانوسیه و قلب اقیانوس آرام مجمع‌الجزایر فیجی قرار گرفته است. کشوری با چند جزیره کوچک که هیچ همسایه‌ای ندارد و با نزدیکترین همسایه خود یعنی نیوزیلند 2000 کیلومتر فاصله دارد اما با این حال به سبب بهره بردن از منابع طبیعی غنی اقتصاد قدرتمندی را دارا است. فیجی از صدها جزیره کوچک و صخره‌های متعدد تشکیل شده است.

گردشگری در فیجی

یکی از عواملی که فیجی را به جزیره‌ای قدرتمند بدل کرده است، گردشگرپذیر بودن آن است. دو جزیره نادی و دنارارو در این کشور بیشترین میزان سفر را دارند. در جزیره کوچک دنارارو هتل‌سازی رواج دارد و منظره بکر اقیانوس آرام از آن جزیره‌ای پرطرفدار ساخته است. نادی نیز جزیره‌ای بزرگ و سرسبز است که چشم هر مسافری را به خود خیره می‌کند. سواحلی با شن سفید، آب و هوای معتدل در تمام فصول، درختان نخل، هتل‌های لوکس و طبیعت کم‌نظیر از ویژگی‌های فیجی هستند. جزیره تفریحی توکوریکی، تالاب لیکولیکو، جزیره سوا، جزیره جنگلی لاتوکا، جزیره ساووساوو با نخل‌های اعجاب‌انگیز، جزیره ویتی‌لوو و جزیره تاوئونی از دیگر مناطق دیدنی فیجی هستند. علاوه بر تمام این‌ها همانطور که در عکس نشنال جئوگرافیک می‌بینید، ورزش‌های آبی در این جزیره و در آرامش آب‌های اقیانوس آرام طرفداران زیادی دارد.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط