تجربه‌های سینمایی در دبی

بهترین تجربه‌های سینمایی در دبی

رفتن به سینما می‌تواند یک تجربه خوبِ بودن در کنار خانواده را تضمین کند. ازآنجایی‌که دبی همواره بهترین چیزها در دنیا را دارد، این موضوع در مورد تجربه سینمایی نیز صدق می‌کند. این شهر دارای بزرگ‌ترین سینماهای منطقه بوده و برخی از تجربه‌های سینمایی آن در هیچ کجای دنیا یافت نمی‌شود. همین امر دبی را به محلی ایده آل برای تماشای فیلم تبدیل کرده است. به همین منظور فلایتیو نگاهی به برخی از بهترین سینماهای این شهر انداخته است.

برای خرید بلیط هواپیمای دبی به فلایتیو مراجعه کنید.

ThEATre by Rhodes در مال امارات

این سینما به‌طورقطع یکی از لوکس‌ترین سینماهای دبی برای داشتن تجربه‌ای منحصربه‌فرد از تماشای فیلم است. ThEATre by Rhodes متعلق به گروه سینماهای VOX در خاورمیانه بوده و با سرآشپز مشهور گری رادس، دارنده ستاره میشلین، برای ارائه تجربه‌ای جذاب از شام خوردن به هنگام تماشای بهترین فیلم‌های روز دنیا همکاری می‌کند.

سینمای روباز La Playa Lounge

آب‌وهوای دبی در فصل‌های زمستان و بهار بسیار مطبوع است و این فصل‌ها تنها زمان از سال برای انجام فعالیت‌های بیرونی محسوب می‌شود؛ بنابراین مردم سعی می‌کنند تا از فضای باز تا حد ممکن لذت ببرند. پس چه‌کاری بهتر از تماشای محبوب‌ترین رویدادهای ورزشی سراسر دنیا از طریق بزرگ‌ترین سینمای روباز دبی وجود دارد؟ سینمای La Playa Lounge در کنار نمایش فیلم، گزینه خوراکی متعددی از فرهنگ‌های مختلف را ارائه کرده و به پخش مسابقات ورزشی، درست در کنار ساحل، می‌پردازد.

بزرگ‌ترین سینمای خاورمیانه و آسیا در سالن تئاتر میدان

هتل میدان (Meydan) به خاطر پیست اسب‌دوانی و زمین‌های گلف خود مشهور است، اما این هتل خانه بزرگ‌ترین سینمای خاورمیانه و آسیا نیز محسوب می‌شود. سالن تئاتر میدان دارای یک صفحه نمایش از نوع IMAX و به‌اندازه نصف یک زمین فوتبال است. این صفحه نمایش برای نشان دادن یک نهنگ با ابعاد واقعی کفایت می‌کند. در این سینما برخی از پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا به نمایش درمی‌آید و عظمت آن باعث می‌شود که تماشاگران خود را غرق در فیلم ببینند.

سوئیت‌های اختصاصی تماشای فیلم در دبی مال

برای افرادی که حتی در حین تماشای فیلم هم به دنبال اشرافیت هستند، سینماهای گروه Reel محل مناسبی محسوب می‌شود. این مجموعه علاوه بر داشتن سالن‌های استاندارد و همچنین بزرگ‌ترین سالن سینمای برند Cineplex در دنیا، دارای سوئیت‌های اختصاصی خود برای تماشای فیلم است. عاشقان سینما می‌توانند در اتاق‌های اختصاصی موسوم به پلاتینیوم به تماشای فیلم نشسته و زاویه صندلی‌های خود را به دلخواه تغییر دهند. ارتفاع صندلی‌های این سوئیت‌ها قابل‌تغییر بوده و همچنین دارای یک دکمه برای دریافت خدمات در حین تماشای فیلم هستند.

سینمای کودکان در مال امارات

سینماهای برند VOX در مال امارات حضور گسترده‌ای دارند. یکی از جذاب‌ترین سینماهای این گروه، سینمای مخصوص کودکان است. این سینما به کودکان اجازه می‌دهد تا تجربه‌ای متناسب با علایق خود نظیر صندلی‌های رنگی و فیلم‌های ماجراجویی و انیمیشن را داشته باشند. این سینما محل مناسبی برای والدین به‌منظور سپردن کودکان خود در فضایی با امنیت کامل و گشت‌وگذار در این مال بزرگ است.

برچسب ها:

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط