عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ گراز دریایی ژاپنی

عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ گراز دریایی ژاپنی

انجمن نشنال جئوگرافیک معتبرترین پایگاه شناسایی و معرفی منابع طبیعی و گردشگری است. این انجمن در وبسایت خود هر روز یک عکس ویژه دارد که به «عکس روز» معروف است. ما در فلایتیو عکس امروز نشنال جئوگرافیک را به شما معرفی خواهیم کرد.

(برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط چارتر به سایت فلایتیو مراجعه کنید.)

آکواریوم اوتارو

عکسی که امروز در وبسایت نشنال جئوگرافیک منتشر شده است تصویر یک گراز دریایی را نشان می‌دهد که در آکواریوم اوتارو در حال شنا است. این گراز دریایی نزدیک به 400 تا 700 تار سبیل در صورت خود دارد که به وسیله آن‌ها برای خود غذا شکار می‌کند. این تصویر را «مک سو» عکاس ژاپنی ثبت کرده است. آکواریوم و پارک دلفین‌ها و آبزیان اوتارو در جزیره هوکایدو در ژاپن واقع شده است. در سال صدها هزار گردشگر از این مکان بازدید می‌کنند. این آکواریوم در بخش غربی هوکایدو قرار دارد که با دریای ژاپن هم‌جوار است. نمایش آبزیان یکی از برنامه‌های پرطرفدار آکواریوم اوتارو است. در این آکواریوم دلفین‌ها، پنگوئن‌ها، شیر دریایی، گراز دریایی و دیگر حیوانات به نمایش درمی‌آیند.

جزیره هوکایدو

این جزیره زیبا در شمال ژاپن واقع شده و منطقه‌ای است که منابع طبیعی زیادی را در محدوده خود جای داده است و به این ویژگی مشهور است که به همه پارک‌های ملی جهان شباهت دارد. هوکایدو در هر چهار فصل سال به سبب طبیعت کم‌نظیر تابستانی و امکان ورزش‌های زمستانی بسیار گردشگرپذیر است. پارک ملی دیستسوزان، شبه جزیره شیرتوکو، باتلاق کوشیرو، پارک ملی شیکوتسو تویا با کوه آتشفشانی و دریاچه، چشمه‌های آب گرم متعددی همچون نوبوریبستو، جوزان کی و سون کیو که حمام آب گرم نیز دارند و می‌توانند یک سفر متفاوت و لذت‌بخش را برای مسافران هوکایدو رقم بزنند.

در هوکایدو علاوه بر جاذبه‌های طبیعی، فستیوال‌های فراوانی در این جزیره بزرگ برگزار می‌شوند. مهم‌ترین این فستیوال‌ها، جشنواره برفی مومبتسو است که افراد بسیاری از سراسر جهان گرد هم می‌آیند و مجسمه‌های یخی می‌سازند.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط