نانهای استانبول

از کجای استانبول می‌توان نان‌های تازه تهیه کرد؟

اگرچه همه محله‌های استانبول دارای نانوایی‌های مخصوص خود هستند، اما انتخاب نان می‌تواند برای افرادی که برخی از نان‌ها را ترجیح می‌دهند کمی دشوار باشد. فرقی نمی‌کند که گزینه مدنظر شما نان تازه سنتی اول صبح یا نان‌های صنعتی باشد، فلایتیو فهرستی از بهترین نانوایی‌های استانبول را برای شما آماده کرده است.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل خارجی به فلایتیو مراجعه کنید.

بازار ارگانیک فریکوی (Feriköy)

تخصص بازار ارگانیک فریکوی در تولید انواع محصولات ارگانیک و طبیعی است. این بازار در روزهای شنبه میزبان دست‌فروشانی است که محصولات ارگانیک خود، از میوه و سبزیجات گرفته تا غذاهای پخته و محصولات لبنی، را به فروش می‌رسانند. چند غرفه از این بازار به نانوایانی تعلق دارد که انواع نان تازه با آرد گندم و گندم سیاه می‌پزند. تخصص برخی از این نانوایان تهیه نان همراه با دانه‌های زیتون است.

فروشگاه نان (Naan)

فروشگاه نان که در محله سرزنده «مودا» واقع شده، همواره نان‌های تازه تهیه‌شده از آرد گندم سیاه، غلات و گندم را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این فروشگاه همچنین یک کافه جذاب است و می‌توان در آن یک ساندویچ تازه همراه با یک فنجان قهوه و کمی شیرینی سفارش داد و بر سر یکی از میزهای جذاب آن نشست. چیز کیک کاراملی این کافه بسیار توصیه می‌شود.

کافه و نانوایی 700GR

دیگر نانوایی محله مودا، 700GR نام دارد که نان‌های تازه و لذیذ خود را در اول صبح در اختیار مشتریان قرار داده و به‌سرعت آن‌ها را به فروش می‌رساند. اگر احساس گرسنگی می‌کنید، کافه این نانوایی نیز هر روز اقدام به سرو غذاهای لذیذی چون گوشت بره همراه با سبزیجات تازه و دسرهای شیرین مانند تارت میوه‌ای می‌کند.

برود (Bröd)

برود که در محله اعیانی نیشان تاشی واقع شده، در تهیه نان با خمیر ترش و بدون هرگونه افزودنی مهارت دارد. می‌توان در اینجا و به‌مانند دیگر نانوایی‌های شهر، ساندویچ‌های لذیذ به همراه شیرینی‌های متنوع سفارش داد. نان‌های تهیه‌شده از آرد گندم سیاه و گندم معمولی به همراه نان‌های باگت همراه با گردو، زیتون و رزماری، از دیگر محصولات برود هستند.

۲۴۰ درجه

اگر ترجیح می‌دهید تا نان خود را به‌طور مستقیم درب منزل دریافت کنید، نانوایی ۲۴۰ درجه بهترین انتخاب برای شماست. می‌توان در این نانوایی انواع نان‌های تهیه‌شده از آرد گندم و گندم سیاه همراه با گوجه‌فرنگی و رزماری، فندق، کشمش، زیتون، گردو و همچنین کدوحلوایی را خریداری کرد. نام این نانوایی (۲۴۰ درجه) از درجه حرارت پخت مواد اولیه ارگانیک برای تهیه نان‌ها گرفته شده است.

آکالی (Akali)

آکالی نام یک کافه و نانوایی جذاب در یک خیابان فرعی و ساکت در محله بشیکتاش است و نان‌های مختلفی با طعم‌های فراوان عرضه می‌کند. می‌توان در اینجا انواع نان‌های تازه و ساندویچ‌های لذیذ با مواد فصلی را در کنار پاستاها و برگرهای فوق‌العاده پیدا کرد. آکالی همیشه چیزی جدید برای عرضه دارد، بنابراین بهتر است صفحه اینستاگرام آن‌ها برای مشاهده آخرین ابتکارات نانوایی را دنبال کرد. کروسان‌های این نانوایی در شهر نظیر ندارند.

برچسب ها:

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط