zagreb-attractions

4 جاذبه گردشگری در زاگرب کرواسی

زاگرب یکی از زیباترین شهرهای توریستی اروپا محسوب می شود که سالانه توریست های بسیار زیادی برای دیدن جاذبه های طبیعی و تاریخی آن به سمت کشور کرواسی جذب می شوند. در این مقاله قصد داریم تا با معرفی 4 جاذبه گردشگری این شهر توریستی شما را بیشتر با این کشور زیبا آشنا کنیم.

(برای اطلاع از پرواز چارتر و یا اطلاع از قیمت بلیط هواپیما می توانید به سایت فلایتیو مراجعه نمایید.)

جاذبه های گردشگری زاگرب

1. کلیسای سنت مارک (st.mark’s) زاگرب کرواسی

یکی از جذاب ترین مدل های مدرن و سنتی معماری اروپایی را می توانید در این کلیسا مشاهده کنید. کلیسا سنت مارک که یکی از قدیمی ترین کلیساهای شهر و متعلق به قرن سیزدهم می باشد که با داشتن نقوش ملی زاگرب، تثلیث پادشاهی کرواسی، اسلوکی و دالماتیا این کلیسا را به مکانی رویایی برای گردشگران تبدیل کرده است.

2. میدان بان یلاکچیک ( Ban Jelacic)

این میدان یکی از باشکوه ترین دیدنی های زاگرب محسوب می شود. سلفی های بسیار زیادی که با لوکیشن این میدان در شبکه های اجتماعی منتشر شده است، این مکان را به یکی از جاذبه های جهانگردی تبدیل کرده است. مجسمه مشهوری که در این میدان قرار گرفته، اصلی ترین نماد این میدان شناخته می شود.

3. گرنجی گراد مدوشکاک (Gornji Grad – Medvescak )

این مکان، به دلیل قرار گرفتن در ارتفاع زیاد و مشرف بودن به منظره شهر زاگرب، از محبوبیت خاصی برخوردار است. به گونه ای که در این مکان می توانید گردشگران زیادی را از سایر نقاط جهان بیابید. با دیدن خانه های رنگارنگ زاگرب می توانید در این مکان اوج آرامش و لذت را تجربه کنید.

4. موزه هنرهای کرواسی (Croatian Museum of Naïve Art)

این موزه زیبا، می تواند هنردوستان و بازدید کنندگان بسیاری را به سوی خود جذب کند. در این موزه می توانید شاهد اشیای پر از طرح و نقش و شیت های نقاشی شده قدیمی باشید. اگر به زاگرب سفر کردید، تماشای این موزه بسیار زیبا را فراموش نکنید.

در صورتیکه قصد سفر به کرواسی و بازدید از این شهر تاریخی را دارید، فلایتیو امکان رزرو بلیط هواپیما را برای شما فراهم آورده است.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط