چطور در یک روز توکیو را ببینیم

چطور در یک روز توکیو را ببینیم؟

تصور کنید که فقط یک روز زمان دارید تا از توکیو دیدن کنید. در این یک روز به کدام بخش از این شهر سر خواهید زد؟ نگران نباشید. فلایتیو شما را راهنمایی خواهد کرد. با ما همراه باشید.

در ابتدا باید به شما بگوییم که امکان دیدن بسیاری از جاذبه‌های شهر توکیو در یک روز امکان‌پذیر است.

برای خرید بلیط هواپیمای توکیو به فلایتیو مراجعه کنید.

برنامه سفر یک‌روزه در توکیو

۹ صبح

به آساکوسا سفر کنید. از معبد سنسو جی و مکان مقدس آساکوسا جینجا دیدن کنید.

۱۰:۳۰ صبح

سوار بر خط متروی گینزا شده و از آساکوسا به طرف شیبویا بروید. این سفر ۳۰ دقیقه بیشتر طول نکشیده و می‌توان در قطار کمی استراحت کرد.

۱۱ صبح

به شیبویا می‌رسید. وقتی‌که از ایستگاه قطار پیاده شوید، با مجسمه هاچیکو، سگ وفادار، روبرو می‌شوید. پس از آن می‌توانید از چهارراه مشهور شیبویا عبور کرده و به طرف بهترین مناطق خرید شهر بروید. در این مسیر از فروشگاه‌های زنجیره‌ای غافل نشوید. یک میان وعده بخرید و انرژی لازم تا زمان نهار در ساعت ۱ بعدازظهر را حفظ کنید.

۱ بعدازظهر

می‌توان در هر جایی از شیبویا نهار خورد. فروشگاه‌های زنجیره‌ای این شهر دارای رستوران‌های بزرگی هستند. هاراجوکو نیز محلی مناسب برای صرف نهار است.

۱:۴۵ بعدازظهر

سوار بر قطار خط یامانوته شده و یک ایستگاه بعد در هاراجوکو پیاده شوید. به طرف غرب ایستگاه راه‌آهن رفته و به معبد زیبای میجی جینجو بروید. پس از دیدار از این معبد به طرف ایستگاه راه‌آهن بازگشته و در کافه اوموتساندو برای ادامه مسیر انرژی بگیرید.

۳:۳۰ بعدازظهر

مجددا سوار بر قطار خط یامانوته شده و از هاراجوکو به طرف ایستگاه ابیزو بروید. حالا خط را عوض کرده و وارد خط هیبیا شده و دو ایستگاه به طرف شرق و روپونگی بروید.

۴ بعدازظهر

در ایستگاه روپونگی پیاده شده و به طرف مجتمع روپونگی در غرب ایستگاه بروید. از خود با یک فنجان قهوه پذیرایی کنید. سپس به طبقه ۵۲ برج موری رفته و شاهد غروب شهر باشید.

۶ بعدازظهر

در روپونگی شام بخورید. این منطقه نیز رستوران‌های خوبی برای انتخاب وعده‌های مختلف غذایی دارد.

۸ شب

اگر هنوز انرژی برای گشت‌وگذار دارید، به یک کافه بروید. زندگی شبانه در منطقه روپونگی بخشی از جاذبه‌های سفر یک‌روزه به شهر توکیو است.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط