برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

راهنمای شرکت در نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی بولونیا (cosmoprof)

نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی بولونیا (cosmoprof) مهمترین و بزرگترین نمایشگاه لوازم آرایشی بهداشتی جهان است که از 50 سال پیش تاکنون، هر ساله درشهر بولونیا در ایتالیا برگزار می شود.

در این نمایشگاه طیف وسیعی از محصولات زیبایی و آرایشی از طرف برندهای مهم و بزرگ لوازم آرایشی جهان عرضه می شود و مورد بازدید شرکت های حرفه ای، صاحبان مراکز زیبایی، خریداران و صاحبان مراکز اسپا و هتل ها، تکنسین های خدمات زیبایی، مربیان حرفه ای کلاس ها و کلاب های تناسب اندام قرار می گیرد.

 نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی بولونیا که یکی از مهترین رویدادهای تجاری این صنعت برای تأمین کنندگان، تولید کنندگان و توزیع کنندگان لوازم و محصولات زیبایی، آرایشی بهداشتی به شمار می رود، فرصت بسیار خوبی برای آشنایی علاقه مندان و فعالان این عرصه است تا به روزترین محصولات و اطلاعات آن آشنا شوند.

این نمایشگاه در فضای 90000 متری ساختمان اصلی نمایشگاه بولونیا برگزار می شود و بخش های مختلفی چون بخش ناخن، بخش مو، سالن های زیبایی و اسپا، محصولات سبز و عطریات و لوازم آرایشی دارد.

نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی در یک نگاه

تاریخ برگزاری: 17 تا 20 مارچ 2017 (27 تا 30 اسفندماه 1395)

دوره برگزاری: پنجاهمین دوره

محل برگزاری: مرکز برگزاری نمایشگاه های بولونیا

بخش های مختلف نمایشگاه:

الف) Cosmopackاز 16 تا 19 مارچ (غرفه N 15 – 15A – 18 – 20)

ب) Cosmoprimeاز 16 تا 19 مارچ (غرفه N 19)

ج) Cosmoprofاز 17 تا 20 مارچ (کلیه غرفه ها)

میزان محصولات عرضه شده در نمایشگاه:

لوازم آرایشی_بهداشتی و عطر: 31 درصد

سالن های زیبایی و اسپا: 20 درصد

مو: 24 درصد

Cosmopack: 16 درصد

محصولات سبز: 6 درصد

محصولات ناخن: 3 درصد

چه کسانی می توانند در این نمایشگاه شرکت کنند؟

اگر شما یک خریدار، توزیع کننده و یا واردکننده محصولات آرایشی، زیبایی و تجهیزات آن هستید، و یا می خواهید با شرکت های پیشرو در این زمینه، برای آشنایی با ایده های جدید و رونق بخشیدن به کسب و کار خود ملاقات داشته باشید، شرکت در این نمایشگاه را از دست ندهید. این نمایشگاه مهمترین رویداد در صنعت زیبایی و محصولات آن است.

پس اگر فعالیتتان در این حوزه است می توانید با مراجعه به  سایت نمایشگاه محصولات آرایشی بهداشتی بولونیادر این نمایشگاه ثبت نام و اقدام به دریافت ویزا کنید.

برای خرید بلیط هواپیما ایتالیا می توانید به سایت فلایتیو مراجعه کنید و از خدمات رزرو رایگان بلیط هواپیما و خرید اینترنتی بلیط استفاده کنید.