50-years-experience

همسفر ۵۰ سال تجربه شوید، چمدان ها را ببندید!

اگر جزو افرادی باشید که قصد سفر در روزهای پایانی سال و ایام نوروز را دارید مطمئنا به فکر تهیه بهترین قیمت بلیط هواپیما و قطار هستید. گرچه برخی افراد به خدمات باکیفیت بیشتر از قیمت اهمیت می دهند، بسیاری از افراد براساس تجربیات خود و یا سایر دوستان تصمیم به تهیه بلیط و انتخاب آژانس گردشگری مورد نظرشان را می گیرند.

فلایتیو، بخش فروش اینترنتی آژانس هواپیمایی دورپرواز، بهترین خدمات آنلاین سفر را به شما ارائه می دهد. ارائه بهترین قیمت پروازهای داخلی و خارجی و امکان رزرو رایگان و آنلاین پروازهای خارجی، دو مورد از مهم ترین ویژگی هایی است که این سیستم رزرو آنلاین را از سایرین متفاوت کرده است. ارائه بلیط پروازهای خارجی، داخلی و بلیط قطار از خدمات این سیستم رزرو آنلاین بلیط است.

پروازهای خارجی

برنامه ریزی برای سفر همیشه دارای اهمیت است. اما برای سفرهای خارجی این مساله از اهمیت بالاتری برخوردار است. دو فاکتور مهم را قبل از خرید بلیط هواپیما خارجی باید مد نظر قرار دهید.

- رزرو بلیط هواپیما در زمان مناسب

- خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما

رزرو بلیط هواپیما برای سه دسته از مسافران مناسب است.

دسته اول: افرادی که از زمان دقیق آماده شدن ویزا خود اطلاع ندارند و می خواهند بهترین پرواز خارجی با کمترین هزینه را انتخاب کنند.

دسته دوم: افرادی که به دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما هستند و برای سفر خود از هفته ها قبل برنامه ریزی نموده اند.

دسته سوم: افرادی که منتظر قطعی شدن برنامه سفر خود می باشند و قصد دارند بلیط خود را به منظور جلوگیری از نوسانات قیمت، از پیش تهیه کنند.

پروازهای داخلی

ارائه بلیط ارزان هواپیما تنها توسط آژانس هایی انجام می شود که علاوه بر قدمت ، نمایندگی رسمی ایرلاین های بزرگ را دارا باشند. بر همین اساس دورپرواز با قدمتی 50 ساله در حوزه گردشگری، به عنوان نماینده رسمی تمام ایرلاین های داخلی و خارجی همواره مناسب ترین قیمت را به کاربران خود ارائه می دهد.

خرید بلیط قطار

امروزه سفر با قطار به یکی از محبوبترین و متداولترین روش‌های حمل و نقل مسافر در دنیا تبدیل شده است. بسیاری از گردشگران حرفه‌ای نیز برای کاهش هزینه‌های خود، سفر با قطار را ترجیح می دهند.

امنيت بالا، عدم محدوديت در حمل بار و صرفه اقتصادي از جمله دلايلي است كه حمل و نقل ريلی را بسيار محبوب کرده است. استعلام قیمت بلیط قطار و همچنین خرید اینترنتی بلیط قطار را می توانید از طریق سایت فلایتیو به راحتی انجام دهید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط