تخفیف ویژه ویزای باکو

تخفیف ویژه ویزای باکو

باکو بزرگترین شهر و پایتخت جمهوری آذربایجان و مشرف به دریای خزر است. این شهر زیبا به دلیل ذخایر نفتی اهمیت ویژه برای این کشور دارد. کشور آذربایجان به دلیل اینکه در گذشته های دور بخشی از خاک ایران بوده است، ایرانیان با سفر به آنجا احساس غربت نخواهند کرد.

رگه های عمیقی از فرهنگ ایرانی در باکو و حتی در سرتاسر آذربایجان احساس می شود. فرهنگ این کشور و مردمان خونگرم آن سبب شده تا سفر به باکو همواره یکی از برترین اولویت‌های ایرانیان برای سفرهای خارجی محسوب شود.

(برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما و یا رزرو هتل خارجی به سایت فلایتیو مراجعه نمایید.)

بخش تاریخی باکو با داشتن ساختمان‌های باشکوهش یادآور هنر و فرهنگ غنی مردمان گذشته این سرزمین است که در کنار معماری مدرن جذابیت خیره کننده ای به بافت شهری باکو بخشیده است.

وجود دریای خزر سبب شده تا این شهر از دمای معتدلی در طول سال برخوردار باشد، بنابراین شما می توانید در هر زمانی که بخواهید برای سفر به این کشور برنامه‌ریزی کنید.

تنوع غذایی در این کشور شباهت بسیار زیادی با غذاهای مردمان شریف آذربایجان غربی و شرقی کشور خودمان دارد. همچنین شما می توانید با برنامه‌ریزی صحیح به هنگام سفر از اجراهای شگفت انگیز هنرمندان آذربایجانی در تالارهای ملی اپرا و باله بهره‌مند شوید.

نزدیکی مسافت، پایین بودن هزینه های سفر و فرهنگ یکسان سبب شده تا این کشور یکی از کشورهای محبوب جهت گذراندن اوقات فراغت برای ایرانیان باشد.

سفر به باکو، نیازمند ویزا به مبلغ 45 دلار است. فلایتیو جهت فراهم کردن هر چه بهتر امکانات سفر برای شما عزیزان، ویزای این کشور را با تخفیفات ویژه ای ارائه می دهد.

تخفیف ویژه ویزای باکو

در صورت خرید بلیط هواپیما به مقصد باکو از فلایتیو، مبلغ ویزا 29 دلار است.

در صورت خرید بلیط هواپیما و هتل به مقصد باکو از فلایتیو، مبلغ ویزا 19 دلار است.

برای استفاده از این شرایط، همین حالا بلیط هواپیما و هتل خود را از فلایتیو خرید کنید و با شماره 41501-021 تماس بگیرید تا از تخفیفات ویژه ویزای باکو بهره‌مند شده و از سفر جا نمانید!

(اگر قصد سفر به باکو را دارید، فلایتیو امکان خرید بلیط اینترنتی هواپیما را برای شما فراهم آورده است.)

رزرو بلیط و هتل باکو

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط