تخفیف ویژه ویزای چین

تخفیف ویژه ویزای چین

کشور چین با داشتن فرهنگی به قدمت بیش از هزار سال، تنوع قومیتی و طبیعی بکر و زیبا برای هر گردشگری با هر نوع سلیقه ای می تواند مقصدی مناسب و دلچسب برای سفر باشد. طبیعت چین شامل کوهستان‌های فراوان در جنوب و غرب، رودخانه‌های بزرگ و پرآب و همچنین جزایر متعدد در سرتاسر چین است.

(برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما چین و بلیط هواپیما گوانگجو به سایت فلایتیو مراجعه کنید.)

این کشور با توجه به پیشرفت و رشد فزاینده‌ای که در چند سال اخیر داشته است به یکی از قدرتمندترین قطب‌های صنعتی جهان تبدیل شده و به همین سبب هر ساله افراد زیادی برای بازدید از صنایع گوناگون به چین سفر می کنند.

علاوه بر معماری بی نظیر ساختمان‌ها و آسمان‌خراش‌های چین، داشتن آثار باستانی متعدد این مکان را به یکی از مقصد‌های رویایی برای دوست‌داران تاریخ و فرهنگ تبدیل کرده است. به طوریکه به هنگام سفر به این کشور پهناور، می بایست آماده دیدن عجایب و شگفتی‌های متعددی بود.

اهمیت این کشور در ایران، تنها به جاذبه‌های گردشگری ختم نمی‌شود. یکی از برترین رویدادهایی که سالیانه در چین برگزار می شود، نمایشگاه بزرگ گوانگجو است. این نمایشگاه که در سه فاز برگزار می شود. کلیه کالاهای تولیدی در چین شامل، ماشین‌های صنعتی، صنایع غذایی، پوشاک و غیره را به جهانیان ارائه می دهد.

سفر به این کشور پهناور نیازمند ویزا به مبلغ 130 دلار است. فلایتیو جهت فراهم آوردن امکانات سفر به شما عزیزان، ویزای چین را با شرایط ویژه ارائه می دهد.

تخفیف ویژه ویزای چین

در صورت خرید بلیط هواپیما به مقصد چین از فلایتیو، مبلغ ویزا 99 دلار است.

در صورت خرید بلیط هواپیما به مقصد چین از فلایتیو به همراه رزرو هتل از فلایتیو، مبلغ ویزا 89 دلار است.

برای استفاده از این شرایط، همین حالا، بلیط هواپیما و هتل خود را از فلایتیو تهیه کنید و با شماره 41501-021 تماس گرفته تا از تخفیفات ویژه ویزای چین بهره‌مند شوید.

(اگر قصد سفر به چین را دارید، فلایتیو امکان رزرو هتل خارجی را برای شما فراهم آورده است.)

رزرو بلیط و هتل چین

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط