تخفیف ویژه ویزای دبی

تخفیف ویژه ویزای دبی

یکی از مهمترین مقاصد گردشگری در خاورمیانه دبی است. شهری جوان که با وجود آفتاب همیشه تابانش به مکانی پر جنب و جوش تبدیل شده و زندگی در لحظه لحظه‌ی آن جریان دارد. جاذبه‌های وسوسه‌انگیز این شهر کم نیستند. وجود انواع فعالیت‌های تفریحی نظیر پارک آبی، ورزش‌های آبی، شهربازی، پیست اسکی‌، پارک‌های متعدد، صحراهای شنی، سواحل آفتابی و غیره دبی را به یکی از پر طرفدارترین مقاصد گردشگری در جهان تبدیل کرده است.

(در صورت خرید بلیط هواپیما دبی و یا رزرو هتل خارجی می توانید از طریق سایت فلایتیو اقدام کنید.)

این شهر که ترکیبی از سنت و مدرنیته در کنار هم است یکی از برترین اولویت‌های سفر خارجی برای ایرانیان به شمار می رود که در تمام طول سال طرفداران خاص خود را دارد. نزدیک بودن مسافت، ارزان بودن هزینه های سفر، امکان خرید و استفاده از بزرگ‌ترین مراکز خرید خاورمیانه نیز محبوبیت این شهر را در میان ایرانیان چندین برابر کرده است.

دبی، به دلیل داشتن آب و هوای گرم و صحرایی در ماه‌های اکتبر تا مارس، میزبان تعداد بیشماری از گردشگران در سرتاسر جهان است. بنابراین، سفر به شهر آسمان خراش‌ها را در این ماه‌ها از دست ندهید.

یکی دیگر از ویژگی‌های این شهر مدرن، گردهمایی برترین هتل‌ها به همراه خدمات خاص و ویژه و لوکس‌ترین رستوران‌های زنجیره‌ایِ بین المللی است، با سفر به این شهر قادر خواهید بود تا به بهترین‌ها دسترسی داشته باشید.

سفر به دبی، نیازمند دریافت ویزای کشور امارات به مبلغ 350 هزار تومان است. با توجه به پرطرفدار بودن این مقصد در میان ایرانیان، فلایتیو با در نظر گرفتن شرایط ویژه جهت خرید ویزا، قصد فراهم نمودن هر چه بهتر امکانات سفر به این شهر را برای شما عزیزان دارد.

تخفیف ویژه ویزای دبی

در صورت خرید بلیط هواپیما از خطوط هواپیمایی ماهان، ایران ایر، فلای دبی به همراه رزرو هتل از فلایتیو، ویزای دبی به مبلغ 275 هزار تومان است.

در صورت خرید بلیط هواپیما از خطوط هواپیمایی امارات از فلایتیو، ویزای دبی به مبلغ 275 هزار تومان است.

در صورت خرید بلیط هواپیما از خطوط هواپیمایی امارات به همراه رزرو هتل از فلایتیو، ویزای دبی به مبلغ 199 هزار تومان است.

برای استفاده از این شرایط، با خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل از طریق سایت فلایتیو و تماس با شماره 41501-021 از تخفیفات ویژه ویزای دبی بهره‌مند شوید.

(اگر قصد سفر به دبی را دارید، فلایتیو امکان خرید بلیط هواپیما دبی ارزان را برای شما فراهم آورده است.)

 

رزرو بلیط و هتل دبی

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط