فلایتیو حامی نمایشگاه کار

حامی ویژه امسال نمایشگاه کار ایران: فلایتیو

نمایشگاه کار ایران فرصتی است تا کارجویان و کارفرمایان در محیطی دوستانه و به‌صورت مستقیم با یکدیگر در ارتباط باشند. این نوع از رابطه، به رشد حرفه‌ای کارجو کمک شگرفی خواهد کرد و کارفرما هم بهتر می‌تواند استعدادهای موجود در سطح کشور را انتخاب کرده و در سازمان خود پذیرا باشد.

فلایتیو امسال بعنوان حامی اصلی نمایشگاه کار ایران و در ۲ غرفه مجزا حضور خواهد داشت. این نمایشگاه از تاریخ ۱۷ الی ۱۹ بهمن ماه و در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار شده، و از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعدازظهر نیز پذیرای مراجعین محترم است.

 

فلایتیو، حامی ویژه نمایشگاه کار ایران

شما می‌توانید با حضور در بوستان گفتگو، فرصت ملاقات حضوری با اعضای تیم فلایتیو، مخصوصا مدیران سطوح بالای این شرکت گردشگری آنلاین را داشته باشید، و درباره آینده حرفه‌ای خودتان، اکوسیستم استارتاپی، یا بازار گردشگری گفتگو کنید.

پس از مراجعت به محل برگزاری سومین نمایشگاه کار ایران، می‌توانید غرفه‌های فلایتیو را در سالن‌های گلستان و پردیس بیابید. ما با آغوش باز پذیرای شماییم.

 

کارگاه مطالعه موردی کمپین دماوند تا دانوب

یکی از موفق‌ترین کمپین‌های تبلیغاتی اخیر فلایتیو، که با همراهی هواپیمایی اتریشی برگزار گردید، کمپین دماوند تا دانوب بوده است.

چنانچه تمایل دارید تا در مطالعه موردی این کمپین حضور داشته باشید، نکات آموزشی مربوط به برگزاری آنرا فرا بگیرید، و سوالات خودتان را در این زمینه با متخصصین بازاریابی ما مطرح کنید، می‌توانید در تاریخ ۱۷ بهمن ماه، از ساعت ۱۲ الی ۱۲:۴۵ در سال پردیس حضور بهم رسانید.

مطالب مرتبط