hatchin-festival

چمدان و بلیط از ما، سفر با شما

بسیاری از ما فرا رسیدن سال جدید را با مسافرت به نقاط مختلف ایران و جهان جشن می گیریم. فلایتیو به منظور ارتقا فرهنگ گردشگری در میان هموطنان اقدام به برگزاری مسابقه هفت چین سفر کرده است.

در این مسابقه با هر کدام از وسایلی که  با حرف "چ" آغاز می شود و در سفر همراه خود می برید به صورت تکی و یا با یکدیگر عکاسی کرده و با هشتگ #هفت_چین_سفر و Mention کردن صفحه فلایتیو (flightio@) در صفحه اینستاگرام خود قرار دهید.

شرایط شرکت در مسابقه هفت چین سفر

1- چین اول را ما پیشنهاد می دهیم "چمدان"، باقی چین ها را شما حدس بزنید و عکس آن را با #هفت_چین_سفر در صفحه اینستاگرام خود قرار دهید.

2- توجه داشته باشید در زمان شرکت در مسابقه صفحه شما باید به صورت Public باشد. آخرین مهلت برای ارسال عکس ساعت 12 شب جمعه 18 فروردین است. 

3- اسامی برندگان در روز 22 فروردین مصادف با میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر و از طریق قرعه کشی انتخاب و نتایج آن نیز از طریق کانال تلگرام فلایتیو اطلاع رسانی می شود.

4- جوایز شامل چمدان و بلیط هواپیما بوده که به قید قرعه به 7 شرکت کننده اهدا می شود.

قبل از اینکه عکس خود را برای ما ارسال کنید، ابتدا در وب سایت فلایتیو ثبت نام کنید. (پی نوشت: جایزه تنها به کاربرانی تعلق می گیرد که در وب سایت فلایتیو ثبت نام کرده باشند.)

قوانین شرکت در مسابقه

1- هر کاربر تنها امکان ارسال یک عکس را خواهد داشت.

2- عکس ارسالی باید با موضوع مسابقه (هفت چین سفر) مرتبط باشد.

3- عکس‌های ارسالی باید توسط خود کاربر گرفته شده باشد، در غیر این صورت عکس از شرکت در مسابقه حذف می‌شود.

آدرس شبکه‌های اجتماعی فلایتیو:

اینستاگرام:

flightio

تلگرام:

flightio

ثبت نام کن، برنده شو

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط