رونمایی از کتاب مسوولیت اجتماعی شرکتی در حرفه هتل‌داری

رونمایی از کتاب «مسئولیت اجتماعی شرکتی در حرفه هتل‌داری»

در همایش «سرمایه‌گذاری مسئولانه و کارآفرینی اجتماعی» از کتاب «مسئولیت اجتماعی شرکتی در حرفه هتل‌داری» که با حمایت فلایتیو و در راستای اهداف مسئولیت اجتماعی این شرکت منتشر شده است، رونمایی شد.

در این همایش که در محل اتاق بازرگانی برگزار شد، سفیر کره جنوبی، سفیر گرجستان، سفیر بلغارستان و نمایندگانی از کشورهای اتریش، اوکراین، فرانسه و هلند برگزار شد. در این همایش همچنین رییس شبکه مسئولیت اجتماعی اتحادیه اروپا نیز حضور داشت.

رونمایی از کتاب «مسئولیت اجتماعی شرکتی در حرفه هتل‌داری»

این همایش با سخنرانی فاطمه دانشور، فعال حوزه اجتماعی و عضو سابق شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم سرمایه‌گذاری در حوزه مسوولیت اجتماعی آغاز شد.

 سخنران بعدی «کیم‌سئونگ‌هو» سفیر کره جنوبی در ایران بود. وی ماموریت خود را توسعه روابط بین دوکشور اعلام کرد و گفت: «دولت‌ها نیازمند بهره‌مندی از شرکت‌‌ها برای استفاده از آنها به عنوان پلی برای استحکام بیشتر روابط هستند و مردم نیز باید به دنبال سرمایه‌گذاری مسوولان به ویژه از سوی شرکت‌های خارجی باشند. اگر شرکتی به دنبال عمر طولانی مدت باشد باید به مسئولیت اجتماعی خود اهمیت فراوان دهد.»

رونمایی از کتاب «مسئولیت اجتماعی شرکتی در حرفه هتل‌داری»

در ادامه این مراسم محمدرضا انصاری عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی، سید محمدصادق امامیان رییس اندیشکده مطالعات حاکمیت و سیاست‌گذاری اجتماعی دانشگاه شریف، سیدروح‌الله حسینی مقدم معاون بورس اوراق بهادار تهران، «استفان کرتس» رئیس شبکه مسئولیت اجتماعی اتحادیه اروپا،  «تایماز سیدمصطفایی» مدیرعامل شرکت همراه مدیریت آرمانی و ناظر علمی کتاب «مسئولیت اجتماعی شرکتی در حرفه هتل‌داری» به ترتیب سخنرانی کردند و نمایندگان شرکت‌های «سامسونگ» و «ال جی» نیز فعالیت‌های خود را در حوزه مسئولیت اجتماعی شرح دادند.

در پایان همایش، آیین رونمایی از کتاب «مسئولیت اجتماعی شرکتی در حرفه هتل‌داری» برگزار شد. نویسنده این کتاب «کیتون مایبرگ» است که سیامک دشتی آن را ترجمه کرده و «نشر ایران‌بان» آن را با نظارت علمی تایماز سیدمصطفایی و با حمایت «فلایتیو» منتشر کرده است.

فلایتیو امکان خرید بلیط اینترنتی هواپیما ، رزرو پرواز خارجی و رزرو هتل خارجی را برای شما فراهم کرده است.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط