spring-discount

تخفیف ویژه فلایتیو برای پروازهای داخلی و خارجی

بهار فصل سفر کردن حرفه ای ها است. فصل سفر کردن کسانی که دوست دارند در خلوتی و آرامش به جایی که می خواهند سفر کنند و درگیر شلوغی و درسرهای آن نشوند.

در فصل بهار همه جای جهان زیبا و خوش آب و هواست. احتمالا شما هم شنیده اید که می گویند همه جای جهان در اردیبهشت (May) زیبا و دوست داشتنی است.

اما فصل بهار علاوه بر این ویژگی، مزیت مهم دیگری هم برای سفر کردن دارد. از آنجا که سفر کردن در زمان های شلوغ سال هزینه بالا و مشکلات زیادی دارد، از پایان تعطیلات نوروز تا آغاز فصل تابستان که افراد کمتری به سفر می روند، فرصت بسیار خوبی برای ارزان سفر کردن فراهم می شود.

در همین راستا، فلایتیو نیز برای کاربران خود تخفیف ویژه ای در نظر گرفته تا بتوانند ارزان تر از همیشه سفر کنند و به خرید بلیط هواپیما خارجی بپردازند.

شما با خرید بلیط هواپیما از سایت فلایتیو می توانید بلیط مورد نظر خود برای پروازهای خارجی و داخلی را با تخفیف ویژه خریداری کنید.

بر اساس این تخفیف ویژه بهاره، پروازهای داخلی تا 10 درصد و پروازهای خارجی تا 20 درصد شامل تخفیف می شوند.

از آنجا که بسیاری از افراد شاغل و محصل، در حال برنامه ریزی برای سفر تابستانی و تعطیلات خود هستند، شما می توانید بلیط خارجی و بلیط داخلی خود را زودتر از موعد رزرو و خریداری کنید و به راحتی از این تخفیف استفاده کنید.

البته یادتان باشد که سفر کردن در فصل بهار علاوه بر اینکه باعث صرفه جویی در هزینه های سفر و تهیه ارزان بلیط هواپیما می شود، نسبت به سفر کدرن در تابستان و فصل تعطیلات مزیت مهم دیگری هم دارد. در زمان های شلوغ و پیک سفر معمولا بخش زیادی از زمان شما در سفر برای ایستادن در صف موزه ها، ترافیک و ... تلف می شود. در حالی که در زمان های خلوت نه اعصبتان در ترافیک خرد می شود و نه برای دیدن جاذبه های گردشگری شهر به زحمت می افتید.

پس همین حالا با خرید بلیط هواپیما از سایت فلایتیو، برای سفری بی نظیر و آرام در فصل بهار یا تابستان برنامه ریزی کنید و از تخفیف های ویژه آن استفاده کنید.

با خرید بلیط پرواز خارجی از سایت فلایتیو می توانید تا سقف 20 درصد تخفیف و برای بلیط پرواز داخلی تا سقف 10 درصد تخفیف داشته باشد.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط