تخفیف ویژه ویزای تایلند

تخفیف ویژه ویزای تایلند

اگر به دنبال جایی برای لذت بردن از مناظر طبیعی، خوردن غذاهای خاص، دیدن آثار تاریخی و فرهنگ و آداب و رسوم هستید، تایلند یکی از بهترین گزینه‌هاست. این کشور با داشتن شهرهای بانکوک، پاتایا، پوکت و سامویی، که هر کدام از پتانسیل بالای گردشگری برخوردارند، توانسته است محبوبیت ویژه‌ای را در میان گردشگران کسب کند.

(برای اطلاع از بلیط هواپیما تایلند و یا بلیط ارزان بانکوک به سایت فلایتیو مراجعه کنید.)

وجود معابد بودایی فراوان در این کشور که بخش جدایی ناپذیر از فرهنگ مردم تایلند به شمار می رود به همراه جزایر متعدد با سواحل شنی، آب و هوای معتدل و گرمسیری و نیز غذاهای متنوع خیابانی سبب شده تا تایلند یکی از پر طرفدارترین مقاصد تفریحی و گردشگری در جهان محسوب شود. همچنین به دلیل جشنواره‌های فراوان و هیجان‌انگیز تایلند در برخی از ماه‌های سال، با داشتن برنامه‌ریزی برای سفر، می‌توانید از دیدن جشن‌ها و آداب و رسوم مردم تایی لذت ببرید.

به دلیل ارزان بودن هزینه سفر به این کشور، تایلند یکی از اولویت‌های سفر برای ایرانیان محسوب می شود و سالانه گردشگران زیادی از ایران به این کشور زیبا سفر می کنند. سفر به تایلند نیازمند ویزا است. ویزای این کشور در حالت عادی به مبلغ 45 یورو می ‌باشد که فلایتیو جهت فراهم کردن شرایط بهتر سفر برای مسافران ارزشمند خود با در نظر گرفتن شرایط ویژه، امکان استفاده از تخفیفات ویزا را فراهم آورده است.

تخفیف ویژه ویزای تایلند

در صورت خرید بلیط هواپیما از فلایتیو، ویزای کشور تایلند به مبلغ 29 یورو است.

در صورت خرید بلیط هواپیما و هتل از فلایتیو، ویزای کشور تایلند به مبلغ 19 یورو است.

برای استفاده از این شرایط، همین حالا با خرید بلیط هواپیما و یا هتل، از طریق سایت فلایتیو و تماس با شماره 41501-021 ویزای خود را با تخفیفات ویژه از فلایتیو دریافت کنید تا از سفر جا نمانید!

(اگر قصد سفر به تایلند را دارید، فلایتیو امکان رزرو هتل خارجی را برای شما فراهم آورده است.)

رزرو بلیط و هتل تایلند

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط