هزینه های سفر به لندن
1396/05/10 - 14:00 جهانگردی

هزینه های سفر به لندن

لندن در میان اهالی سفر بسیار طرفدار دارد و یکی از شهرهایی است که بسیاری از مردم دوست دارند یک بار هم که شده از آن دیدن کنند. اما سفر به لندن آسان نیست و یکی از گران‌ترین شهرهای دنیا به شمار می‌آید. این موضوع به خصوص از وقتی که ارزش پوند از دلار پیشی گرفته، شدت یافته است. اما دانستن تقریبی هزینه‌های سفر به لندن می‌تواند در برنامه‌ریزی مالی برای سفر موثر باشد. با فلایتیو همراه باشید تا در مورد این هزینه‌ها بدانیم.

(برای سفر به لندن می‎‌توانید جهت خرید بلیط هواپیما لندن و رزرو هتل خارجی با کارت شتاب به سایت فلایتیو مراجعه کنید.)

اقامت

هزینه اقامت در هتلی متوسط در لندن بین 50 تا 150 پوند و برای هاستل بین 20 تا 40 پوند و اجاره آپارتمان 90 تا 130 پوند متغیر است.

غذا

صبحانه

این وعده غذایی درهتل‌ها رایگان سرو می‌شود اما هزینه صرف صبحانه در یک کافه 4 تا 8 پوند و خرید کراسان یا نان مشابه از نانوایی حدود 1 پوند هزینه دارد.

ناهار

برای این وعده غذایی 5 تا 15 پوند را در نظر بگیرید. البته قطعا در رستوران‌های گران قیمت، هزینه بیشتری را باید بپردازید. اما برای ناهار بیرون بر حدودا 7 تا 9 پوند، ساندویچ و پیتزا 5 تا 10 پوند و صرف غذا در یک رستوران معمولی 5 تا 15 پوند هزینه لازم است.

شام

برای صرف شام باید هزینه‌ای را در حدود 12 تا 18 پوند، در نظر گرفت. البته برای صرف یک شام سبک و برگر در مک دونالد و رستوران‌های مشابه آن هزینه کمتری (در حدود 6 پوند) لازم است.

حمل و نقل

برای استفاده از حمل و نقل عمومی بهتر است از کارت مخصوص حمل و نقل اویستر کارت استفاده شود. مثلا بلیط یک طرفه عادی 4.80 پوند و با اویستر کارت 2.90 پوند هزینه در بر  دارد.

قیمت بلیط قطار زیرزمینی برای حمل و نقل بین شهری 26,50 پوند است.

گرفتن تاکسی از فرودگاه تا شهر 45 تا 70 پوند و استفاده از اتوبوس در همین مسیر 6 پوند هزینه دارد.

تفریح

بازدید از بعضی از موزه‌های لندن رایگان است؛ موزه تاریخ طبیعی، موزه بریتیش، موزه ویکتوریا و آلبرت و موزه سلطنتی جنگ از جمله این موزه‌های رایگان هستند.

هزینه بلیط ورودی بازدید از لندن تاور 22  پوند، لندن آی 21.50 پوند، قصر باکینگهام 10 پوند و کلیسای سن پاول 16.50است.

در حالت کلی بهتر است برای تفریح و بازدید از شهر به ازای هر نفر و هر روز 20 تا 30 پوند در نظر گرفته شود.

برای رزرو هتل خارجی به سایت فلایتیو مراجعه کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط