island-korea
1396/03/18 - 11:15 جهانگردی

30 جزیره زیبا در کره جنوبی را بشناسید (قسمت اول)

اگر از گشت و گذار در زندگی مدرن و پر سر و صدای کره جنوبی خسته شده اید و یا در سفر به دنبال جایی برای آرامش بیشتر می گردید، سفر به جزایر زیبا، سبز و پر از آرامش کره را به شما پیشنهاد می کنیم. گرچه بیشتر گردشگران کره تنها نام جزیره ججو را که یکی از معروف ترین جزایر کره است شنیده اند، از سایر جزایر بی نظیر کره اطلاع ندارند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با 33 جزیره زیبا در کره جنوبی آشنا کنیم.

برای اطلاع از قیمت بلیط پرواز و یا خرید آنلاین بلیط هواپیما جهت سفر به کره جنوبی می توانید از طریق سایت فلایتیو اقدام نمایید.

جزایر کره جنوبی

1. سئونجائدو (seonjaedo)

یکی از رویایی ترین جزایر کره، سئونجائدو است که مکان مناسبی برای اسکی می باشد. برای سفر به این جزیره می توانید از طریق فرودگاه مشهور اینچئون اقدام نمایید چرا که این جزیره زیبا در نزدیکی اینچئون واقع شده است.

2. سینویدو (sinuido)

این جزیره با داشتن ساحل نمک یکی از بزرگترین تامین کننده ذخایر نمک در کره جنوبی محسوب می شود. این مکان مناسب ماهی گیری، شنا و اسکی نمی باشد ولی دیدن مناظر زیبا و غروب دل انگیزش می تواند آرامشی خاص به گردشگران هدیه کند.

3. هنگدو (hongdo)

این جزیره کمی از سایر جزایر متفاوت است. در اینجا تنها صخره های برآمده از اقیانوس را می بینیم که منظره ای زیبا و فوق العاده را خلق کرده اند. قایق سواری در میان این صخره ها، عکس گرفتن و لذت بردن از این طبیعت بکر آرامشی فوق العاده به گردشگران می بخشد.

4. چئونگساندو (cheongsando)

این جزیره محل زندگی لاک پشت های غول آسا و مرجان های سیاه است که در زیر آب های زلال خودنمایی می کنند. در میان بومیان، این منطقه مکان مناسبی برای ماهیگیری محسوب می شوند.

5. اولئونگدو (ulleungdo)

این جزیره، مقصد همیشگی دوست داران ماهی گیری است و تعداد قابل توجهی از غذاهای دریایی از اقیانوس منتهی به این جزیره تامین می شود. علاوه بر این، وجود غارها، آبشارها و ساحل بی نظیر، این جزیره را منحصر به فرد کرده است.

6. دئوکجئوکدو (deokjeokdo)

از این جزیره به عنوان جزیره ای بی مانند و منحصر به فرد یاد نمی شود ولی ارزش دیدن دارد! جزیره دئوکجئوکدو در نزدیکی اینچئون واقع شده است و یکی از جزایر زیبای این منطقه در میان بومیان محسوب می شود.

7. گانگوادو (ganghwado)

این جزیره، جز پنج جزیره بزرگ کره به شمار می آید و به راحتی در دسترس می باشد. یکی از ویژگی های خاص این منطقه ساحل عجیب آن است که مانند گِل بوده و گردشگران می توانند در این ساحل خود را با گِل پوشانده و آفتاب بگیرند.

8. واندئو (wandeo)

کلمه "wan" در Wandeo به معنی لبخند بی پایان می باشد. در این جزیره افراد زیادی زندگی می کنند و جنگل های نزدیک ساحل بیشتر حالت روستایی دارد و فضای بکری در میان جنگل های استوایی آن تقریبا باقی نمانده است ولی به دلیل وجود زندگی روستایی و خانه های رنگارنگ، از زیبایی خاصی برخوردار است.

9. جوکدو (jukdo)

سفر به این جزیره کمی دشوار است. زندگی در آن بدون آب خواهد بود چرا که این جزیره تنها صخره ای مسطح است که از دل اقیانوس بیرون آمده و از دریا ارتفاع دارد. تنها راه دسترسی به آن یک راه مارپیچ شامل 365 پله است. اگر به دنبال یک زندگی آرام و نهفته در انزوا هستید این جزیره مخصوص شماست!

10. جئونجدو (Geojedo)

با گذر زمان و پیشرفت صنعت گردشگری در کره جنوبی، این جزیره به دومین جزیره محبوب بعد از جیجو تبدیل شده است. در این جزیره می توانید شامل پوشش های گیاهی خاص مانند گیاهان دریایی منحصر به فرد و مروارید های سیاه باشید.

11. اودو (uedo)

در چهار کیلومتری جزیره جئونجدو جزیره ای خالی از سکنه و بدون امکانات اولیه زندگی قرار دارد. از این جزیره زیبا برای فیلمبرداری از صحنه های درام سریال های کره ای استفاده می کنند. همچنین وجود یک باغ بزرگ گیاه شناسی با بیش از 3000 گونه گیاه عجیب و منحصر به فرد، این جزیره را به یک مقصد خاص برای گردشگران تبدیل کرده است.

12. سوممئولدو (somaemuldo)

این جزیره یکی از جاذبه های پارک ملی Hallueo Hasesang است و محبوبیت خود را مدیون این پارک ملی می باشد. کوکی های این منطقه که توسط بومیان آنها پخته می شود در کره جنوبی محبوبیت خاصی دارد.

13. یودو (Udo)

این جزیره تنها ساحل مرجانی کره جنوبی را به همراه یک فانوس دریایی که نمایی از حومه و اطراف را ارائه می دهد، دارد. کسب و کار بومیان این منطقه غواصی است به طوریکه غواصان در تمام طول ماه به دنبال صدف های آبالون می گردند و معیشت خود را از این طریق تامین می کنند. اکثر این غواصان را بانوان تشکیل می دهند، به همین دلیل آنها به "زنان دریا" مشهورند.

اگر قصد سفر به کره جنوبی را دارید، فلایتیو امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما، امکان رزرو بلیط هواپیما و پرواز چارتر را برای شما به فراهم آورده است.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط