شهربازی‌ ها و تم پارک ‌های آلمان

آلمان کشوری است که در صنعت تولیدکننده بهترین‌ها است اما این کشور پهناور مهارت خود را فقط به تولید اتومبیل و لوازم خانگی محدود نکرده است. مثلا آنها ترجیح می‌دهند به جای این که همه چیز را از آمریکا وارد کنند، خود پارک‌های بزرگ و شهربازی‌هایشان را بسازند؛ از بزرگ‌ترین این شهربازی‌ها می‌توان به «فانتاسیا لند» در جنوب «کلن» و «اروپا پارک» در «روست» اشاره کرد.

در هر دوی این مجموعه شهربازی‌ها هتل و رقص و آواز و استراحتگاه با قیمت روزانه ۴۷ یورو وجود دارد. این شهربازی‌ها در ماه‌های گرم سال یعنی از ابتدای بهار تا آخر تابستان (آوریل تا اکتبر) باز هستند اما «اروپا پارک» در فصل زمستان و از پایان نوامبر تا پایان ژانویه برنامه‌های تفریحی و زمستانی دارد. با فلایتیو همراه باشید تا درباره این پارک‌ها بیشتر بدانید.

دو پارک بزرگ آلمان

پارک اروپا

مساحت «اروپا پارک» ۹۵ هکتار است. این پارک شامل ساختمان‌های نمادین است و ویژگی‌هایی متمایز دارد که در میان ۱۵ کشور اروپایی آن را متفاوت و برجسته می‌سازد. این پارک یک مقصد منحصر به فرد در نقاط مرزی آلمان و سوئیس و فرانسه است.

فانتاسیا لند

در طراحی و ساخت پارک «فانتاسیا لند» از جاذبه‌های عجیب چین و مکزیک الهام گرفته شده است. در این پارک می‌توان تفریحات و بازی‌های عجیب را به همراه رقص آکروباتیک و لیزر کمدی تجربه کرد که تمام این موارد ارزش دو شب اقامت برای تمامی گروه‌های سنی را دارد.

همچنین مطالعه کنید:

سایر پارک‌ها

پارک‌های بازی کوچک‌تری هم در آلمان هستند که قیمت آنها برای یک روز ۲۰ یورو است. برای مثال می‌توان به فیلم پارک «بابلز برگ» اشاره کرد که در غرب برلین و در کنار استودیوهای فیلمسازی دارد. در این پارک به نمایش‌های استندآپ کمدی، فیلم‌های سینما، مراحل ضبط، حضور خبرنگاران و بازنویسی از صحنه‌های معروف و مجموعه‌های معروف فیلم‌های آلمانی ارائه می‌شوند. این پارک برای شرکت‌های فیلمسازی نیز جذاب است به عنوان مثال «پوتسدام» یکی از شرکت‌های معروف فیلم‌سازی آلمان، صدمین سال خود را در این پارک همراه با یک سری رویداد ویژه جشن گرفته است.

دو پارک معروف دیگر «هاید پارک» و پارک «هانس پارک» است. «هانس پارک» یکی از پارک‌های عجیبی است که با دنیایی از ماجراجویی را ساخته شده است. از دیدنی‌های این پارک غرب وحشی و معبد مایان است.

پارک تفریحی خودرو از پارک‌های جذاب دیگر است که محوریت آن بر اتومبیل‌رانی استوار است و پارک «پونیور سام بریمِن» دارای بخش‌هایی در زمینه زمین‌شناسی و کیهان‌شناسی و همچنین امکان آزمایش بر روی باد و آب و هوا است.

نقطه مقابل این پارک‌ها نیز وجود دارد که بیشتر برای گروه‌های سنی پایین مناسب است. در این پارک‌ها امکان ساخت اره برقی و پازل و بازی با شخصیت‌های کارتونی و صعود در فضای باز وجود دارد.

تمام این پارک‌ها برای بازدید کنندگان یک روز کامل وقت خواهد گرفت.

بلهتقریبا خیر

ارسال نظر

بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند.

*