بهترین هاستل‌ های مسکو کدامند؟

بهترین هاستل‌ های مسکو کدامند؟

مسکو، پایتخت روسیه، با جمعیتی در حدود ۱۳ میلیون نفر یکی از بزرگ‌ترین شهرهای اروپا محسوب می‌شود. این شهر با داشتن بناهای تاریخی فراوان، یکی از مقاصد اصلی گردشگران است. مسکو علاوه بر داشتن هتل‌های لوکس و گران‌قیمت، دارای هاستل‌های مناسب با قیمت‌های عالی نیز است. باوجود این هاستل‌ها امکان اقامتی ارزان در شهر زیبای مسکو برای عاشقان سفر مهیا می‌شود. فلایتیو قصد دارد تا تعدادی از این هاستل‌ها را به شما معرفی کند. با ما همراه باشید.

(برای خرید بلیط هواپیما و ررزو هتل خارجی به سایت فلایتیو مراجعه کنید.)

هاستل سانتا باربارا

سانتا باربارا با داشتن اینترنت رایگان در تمام ساختمان، لوازم حمام، سشوار، تلویزیون صفحه تخت و پذیرش ۲۴ ساعته در شهر مسکو واقع شده است.

کلیسای سنت باسیل و پارک گورکی در ۹ کیلومتری سانتا باربارا واقع شده‌اند. نزدیک‌ترین فرودگاه به هاستل، فرودگاه بین‌المللی مسکو با ۲۹ کیلومتر فاصله است.

هاستل ناپلئون

این هاستل تنها ۵ دقیقه با میدان سرخ فاصله دارد. در سالن نشیمن هاستل یک تلویزیون ماهواره‌ای به همراه دستگاه پخش DVD مشاهده می‌شود. اتاق‌های مشترک ناپلئون دارای مبلمان ساده، یک تلویزیون و سیستم تهویه مطبوع هستند.

هاستل همچنین یک میز راهنمای گردشگری داشته که مسافران می‌توانند فعالیت‌های خود را با استفاده از آن معین کنند. اینترنت در هاستل ناپلئون رایگان است.

هاستل مرلین

مرلین در مسکو واقع شده و ۲.۲ کیلومتر تا استادیوم المپیک شهر فاصله دارد. اینترنت بی‌سیم در تمام ساختمان رایگان است.

برای راحتی مسافران در اتاق، لوازم حمام، حوله، تخت‌های ملحفه دار و یک سشوار در نظر گرفته شده است. یک کامپیوتر مشترک نیز در سالن انتظار به چشم می‌خورد. همه اتاق‌ها مشرف به حیات هاستل هستند. آشپزخانه این هاستل نیز مشترک است.

سالن تئاتر بولشوی در ۴ کیلومتری این هاستل واقع شده و فرودگاه بین‌المللی مسکو ۲۲ کیلومتر تا هاستل فاصله دارد.

هاستل گودزیلا

گودزیلا در مرکز تاریخی شهر مسکو واقع شده و تا بلوار تِسوِتنوی ۵ دقیقه فاصله دارد. اینترنت در هاستل رایگان بوده و خدمات پذیرش ۲۴ ساعته است.

اتاق‌های پرنور هاستل دارای دکوراسیون ساده بوده و رنگ‌های گرمی دارند. سرویس‌های بهداشتی مشترک در راهروی هاستل هستند.

مسافران می‌توانند در آشپزخانه مجهز و مشترک هاستل آشپزی کنند. با دو دقیقه پیاده‌روی می‌توان به کافه‌ها و رستوران‌های اطراف هاستل رفت.

خیابان پرشور تِوِرسکایا ۱۵ دقیقه پیاده تا هاستل فاصله دارد. با ۵ دقیقه پیاده‌روی بیشتر می‌توان به سالن تئاتر بولشوی رفت.

ایستگاه مترو در نزدیکی هاستل واقع شده و ایستگاه قطار بلوروسکی ۲.۵ کیلومتر تا اینجا فاصله دارد. با استفاده از قطار سریع‌السیر و در عرض ۳۵ دقیقه می‌توان به فرودگاه بین‌المللی مسکو رفت.

هاستل ستاره 8

ستاره 8 در قلب تاریخی مسکو قرار گرفته و تا ایستگاه مترو آرباتسکایا ۵ دقیقه فاصله دارد. اینترنت در این هاستل رایگان است.

اتاق‌های هاستل مجهز به تلویزیون، سیستم تهویه مطبوع و لوازم حمام رایگان هستند. تجهیزات شست‌وشوی لباس و اتوکشی نیز در هاستل مهیا است.

میهمانان می‌توانند در آشپزخانه مشترک هاستل آشپزی کنند یا اینکه برای صرف غذا به رستوران‌ها و کافه‌های اطراف هاستل بروند. در صورت درخواست، خدمات داخل اتاق نیز ارائه می‌شود. هاستل ستاره 8 دارای خدمات مختلفی ازجمله تور رایگان بازدید از شهر است.

میدان سرخ و کاخ کرملین ۱۵ دقیقه پیاده تا هاستل فاصله دارند. مسافران می‌توانند با قطار سریع‌السیر و در کمتر از ۳۵ دقیقه به فرودگاه بین‌المللی مسکو بروند. می‌توان با مترو و در ۱۵ دقیقه به ایستگاه قطار بلوروسکی رفت.

هاستل استارت

استارت هاستلی در منطقه پوکروِسکو در مسکو است که یک اسپا و وان حمام آب گرم دارد. این هاستل همچنین دارای یک سونا و حمام نیز است.

برای راحتی مسافران، لوازم حمام و سشوار در اتاق‌ها یافت می‌شود. اینترنت در تمام ساختمان رایگان بوده و مسافران می‌توانند از آشپزخانه مشترک و آرایشگاه هاستل استفاده کنند.

هاستل دارای میز بیلیارد نیز است. استادیوم اسپارتاک در ۱.۹ کیلومتری هاستل واقع شده و استادیوم تیم دینامو نیز ۹ کیلومتر تا اینجا فاصله دارد. فرودگاه بین‌المللی شهر مسکو نیز در ۱۵ کیلومتری هاستل واقع شده است.گ

(برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما به سایت فلایتیو مراجعه کنید.)

هاستل کرملین می‌درخشد

هاستل کرملین می‌درخشد در مسکو واقع شده و ۳۰۰ متر تا کاخ کرملین فاصله دارد. ایستگاه متروی بوروویتسکایا ۲ دقیقه پیاده تا این هاستل فاصله دارد.

اتاق‌های راحت این هاستل مجهز به سیستم تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی مشترک هستند. کمدهای شخصی قفل‌دار نیز در هر اتاق به چشم می‌خورد.

در اطراف این هاستل رستوران‌های مختلفی وجود دارد. بااین‌حال هاستل دارای یک آشپزخانه کاملا مجهز است. با ۱۰ دقیقه پیاده‌روی می‌توان به کلیسای مسیح مقدس رفت.

ایستگاه قطار کیِفسکی تنها دو ایستگاه با مترو از اینجا فاصله دارد و مسافران می‌توانند پس از طی ۳۲ کیلومتر مسافت به فرودگاه بین‌المللی شهر برسند.

هاستل لیوسی

هاستل لیوسی در مسکو واقع شده و با پای پیاده تا ایستگاه متروی سرپوخوفسکایا ۱۰ دقیقه فاصله دارد. مسافران می‌توانند دو ایستگاه بعد به کرملین و میدان سرخ برسند. اینترنت در این هاستل رایگان است.

اتاق‌های لیوسی کاملا نورگیر بوده و دکوراسیون ساده‌ای دارند. سرویس بهداشتی در هاستل مشترک است. کافه‌ها و رستوران‌های زیادی در اطراف هاستل به چشم می‌خورند.

با ۵ دقیقه رانندگی می‌توان به ایستگاه راه‌آهن پاوِلِتسکی رسید و از آنجا با قطار سریع‌السیر به فرودگاه بین‌المللی دُموُدِدوف رفت.

هاستل مسکو

هاستل مسکو در قلب شهر واقع شده و یک دقیقه پیاده تا ایستگاه مترو مایاکوفسکایا فاصله دارد. مسافران می‌توانند با ۲۰ دقیقه پیاده‌روی به کرملین، میدان سرخ، تئاتر بولشوی و موزه تاریخ ملی بروند. اینترنت در هاستل رایگان است.

همه اتاق‌ها دارای سرویس بهداشتی مشترک هستند. یک تلویزیون نیز در سالن انتظار موجود است. پذیرش هاستل ۲۴ ساعته بوده و چای، قهوه و لوازم حمام در آن رایگان است.

هاستل بولشوی

بولشوی در مسکو واقع شده و تا ایستگاه مترو ۷۵۰ متر فاصله دارد. با ۱۰ دقیقه پیاده‌روی می‌توان به کرملین و میدان سرخ رفت. مسافران می‌توانند از اینترنت رایگان در تمام ساختمان استفاده کنند.

اتاق‌ها مجهز به سیستم تهویه مطبوع بوده و یک سرویس بهداشتی مشترک دارند. برای راحتی مسافران، لوازم حمام رایگان هستند. در نزدیکی هاستل کافه‌ها و رستوران‌های زیادی وجود دارد. پذیرش در هاستل ۲۴ ساعته است. تئاتر بولشوی تنها ۵۰۰ متر تا هاستل فاصله داشته و فرودگاه نیز در ۲۶ کیلومتری این اقامتگاه قرار دارد.

فلایتیو امکان خرید بلیط هواپیما مسکو و رزرو هتل مسکو را برای شما فراهم کرده است.

برچسب ها:
تعداد کل نظرات : 1 : امتیاز کاربران

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

نظرات کاربران

امیدایمانی 1397/06/09 - 17:44
سلام. من میخوام 20 شهریور بمدت 10 روز به مسکو برم لطفا راهنمایی کنید.... 1.نزدیکترین هاستل به کاخ کرملین و بازار فودسیتی کدامند . 2.قیمت هاستل چنده . 3. و چه جوری و با چه شرایطی میتونم زمینی از باکو یا گرجستان برم که موقع رفتن به مشکل ویزا و قطار برنخورم..... سپاس

مطالب مرتبط