10 هتل برتر استانبول را بشناسید

5 هتل برتر استانبول را بشناسید

اگر بخواهیم از توریستی‌ترین مکان‌های دنیا و به خصوص آن‌جا که بیشتر مقصد ایرانیان است نام ببریم، بدون شک به ترکیه و شهر استانبول می‌رسیم. اما شاید ندانیم چه هتل‌هایی می‌توانند به خاطره‌سازتر شدن سفر ما به این شهر آسیایی-اروپایی کمک کنند. با فلایتیو همراه باشید تا با 5 هتل خوب در استانبول آشنا شوید.  

(فلایتیو امکان خرید بلیط اینترنتی هواپیما و خرید بلیط چارتر را برای شما فراهم کرده است.)

هتل چهار فصل سلطان احمد

این هتل پنج ستاره زیبا به کسانی که بخش تاریخی استانبول را با فضای عثمانی آن دوست دارند، توصیه می‌شود. هتلی که بالکن آن رو به سلطان احمد است و طراحی آن زنده کننده حال و هوای عثمانی است. البته جالب است بدانید که در دوران عثمانی از بنای این هتل به عنوان زندان استفاده می‌شده و محل نگهداری نویسنده‌ها و هنرمندانی بوده که جرم‌های سیاسی داشتند.

هتل سوماهان

این هتل بر کرانه بوسفور و در بخش آسیایی استانبول واقع شده است. در طراحی این هتل سنت و مدرنیته با یگدیگر آمیخته‌اند و فضایی دلنشین را به وجود آورده‌اند. پنجره‌های سوماهان رو به تنگه بوسفور باز می‌شود و منظره‌ای کم‌نظیر را پیش چشم نمایان می‌کند. این هتل پنج ستاره است.

هتل آجیا

هتل آجیا دقیقا روی یک سکو بر تنگه بوسفور قرار گرفته است. این هتل پنج ستاره است و طراحی داخلی مینیمال و چیدمانی سفیدرنگ دارد. بالکن هتل آجیا رو به بوسفور است و همین منظره و ویژگی آن را به هتلی محبوب برای آن‌ها که می‌خواهند سفر خود را در فضایی آرامش‌بخش بگذرانند، تبدیل کرده است.

هتل گالاتا

گالاتا در دسته هتل‌های بوتیک جای می‌گیرد. هتل بوتیک اساسا هتل کوچکی است که به سبب طراحی و ویژگی‌های خاصش مطرح است. گالاتا نیز یک هتل آپارتمان کوچک چهار ستاره است که طراحی آن منحصر به فرد است. این هتل طراحی مینیمال و فرانسوی دارد و سنگ‌هایی که در آن به کار رفته‌اند فضایی باشکوه را به وجود آورده‌اند.

هتل ماما شلتر

این هتل سه ستاره است و فضایی دنج و خودمانی دارد. در بخش‌هایی از هتل روی دیوارها یادگاری نوشته شده است و در حالت کلی هتلی کوچک و عجیب و غریب به شمار می‌رود. ماما شلتر هتل مورد علاقه هیپی‌ها و جوانانی است که به استانبول سفر می‌کنند و در خیابان استقلال واقع شده است.

برای رزرو هتل خارجی به سایت فلایتیو مراجعه کنید.

برچسب ها:

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط