بهترین هتل های پراگ کدامند؟

پراگ، مرکز جمهوری چک، از نظر جاذبه‌های توریستی، تاریخی و هنری بهشت گردشگران و مسافران است. این شهر که عصاره‌ای از تمام دیدنی‌های جمهوری چک را در خود جای داده، سرشار از موزه‌ها، گالری‌ها و مکان‌های دیدنی شگفت‌انگیز است. پراگ از جمله شهرهایی است که حال و هوایی متفاوت از دیگر شهرهای اروپایی دارد. انگار روح این شهر هنوز در دوران سیتره شوروی سابق بر جمهوری چک باقی مانده و تنها جسم آن شبیه به دیگر کشورهای اروپایی شده است.

هتل Le Palais Art Hotel Prague

این هتل که توسط یک معمار معروف طراحی شده، سبکی بسیار مدرن، با ترکیب باروک دارد و دارای امکانات بسیار مناسبی برای اقامت است.

این هتل که تنها 5 دقیقه با میدان ونسلاس فاصله دارد، دارای اتاق‌های بسیار زیبایی است که تابلوهای کشیده شده نقاش معروف چکی در آن قرار دارد.

پیشنهاد مجله فلایتیو: فرهنگ و آداب و رسوم مردم جمهوری چک

هتل Boscolo Prague

هتل بسکلو پراگ با فضاهای عمومی زیبا و اتاق‌های طراحی شده به سبک پست مدرن، از نظر ظاهری شبیه به سبک معماری ایتالیا به نظر می‌رسد و امکانات زیادی از جمله آبگرم در اتاق، استخر، رستوران‌های متعدد و … دارد.

این هتل در نزدیکی ایستگاه اصلی قطار قرار دارد و رفت و آمد از آن به مرکز شهر و مراکز خرید بسیار راحت است.

پیشنهاد مجله فلایتیو: ۴ قلعه اسرارآمیز که در سفر به پراگ باید دید

هتل Augustine

بی شک هتل 5 ستاره آگوستین یکی از بهترین گزینه ها برای اقامت راحت در شهر پراگ است. این هتل که در محلی قدیمی با سبکی جدید طراحی شده، نمونه ای از ادغام سنت و مدرنیته با هم است.

امکانات این هتل شامل استخر، آبگرم، اسپا، رستوران فضای باز و … می‌شود و تنها 10 دقیقه تا قلعه زیبای پراگ فاصله دارد.

پیشنهاد مجله فلایتیو: چند کاری که باید در سفر به پراگ انجام دهیم

هتل Alchymist Prague Castle Suites

این هتل در مجاورت پارک چکسلواکی قرار دارد و در کاخ والنشتاین که مربوط به قرن 18 میلادی است مستقر شده. این هتل که از هر نظری امکانات بسیار بالایی دارد، با هفت دقیقه پیاده‌روی به پل چارلز می‌رسد.

این هتل که سبک اتاق‌های آن به سبک رنسانسی است، از زیباترین هتل های پراگ محسوب می‌شود.

بلهتقریبا خیر

ارسال نظر

بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده‌اند.

*