سفر به مسکو

پنج هتل فوق تجملی در مسکو روسیه

هتل‌های ۵ ستاره و تجملی در سرتاسر دنیا وجود دارد. هتل‌هایی که دسترسی فوق‌العاده، سرویس کامل، امکاناتی همچون اسپا، استخر و... دارند. همه این هتل‌ها مطمئنا بسیار گران‌قیمت خواهند بود اما هنگامی که در مسکو باشید باید بیشترین هزینه عمرتان را برای یک هتل ۵ ستاره بکنید.

گروه اچ‌آر‌جی که هر سال میانگین قیمت هتل‌ها در سرتاسر دنیا را جمع‌آوری می‌کند به تازگی مسکو را به عنوان شهری نام نهاد که بیشترین تعداد هتل‌های گران‌قیمت دنیا را در خود جای داده است. این بنیاد از بین ۵۰ شهر برتر دنیا مسکو روسیه به عنوان شماره اول در پذیرایی از گران‌ترین هتل‌ها معرفی کرد و میانگین هزینه یک اتاق در این شهر ۴۰۴ دلار برای یک شب است.

در فلایتیو نیز تصمیم گرفتیم تا پنج هتل گران‌قیمت مسکو را برای شما معرفی کنیم.

(رزرو هتل در مسکو)

 

ریتزکارلتون مسکو

میانگین قیمت اتاق: ۷۲۰ دلار

لوکیشن: خیابان ورسکایا، نزدیک کاخ کرملین و میدان سرخ

این هتل تلاش کرده تا رسم و رسوم روسیه را در خود نگه‌دارد. در ابتدای ورود نان سنتی به همراه کمی نمک به شما داده می‌شود. ساختمان هتل یک ساختمان قرن ۱۹ با طراحی کلاسیسیم است. این هتل سه رستوران، یک لژ در پشت‌بام و چندین اسپا و استخر دارد. بزرگ‌ترین اتاق‌های شهر با متراژ ۴۵۲ متر در این هتل قرار دارد. همچنین اتاق‌ها با ترکیبی از کف‌چوب، مرمر و پارچه‌های گران‌قیمت تزئین شده است.

 

آرارات پارک هیات مسکو

میانگین قیمت اتاق: ۷۰۵ دلار

لوکیشن: خیابان نگلین‌نایا، نزدیک به تئاتر بولشوی، کاخ کرملین و میدان سرخ

این هتل در قلب مسکو قرار گرفته و دسترسی آن به اماکن تاریخی و همچنین بسیاری از فروشگاه‌های این شهر فوق‌العاده است. ۲۰۸ اتاق که با سلیقه تمام طراحی شده‌اند در این هتل قرار گرفته و بسیاری امکانات دیگر همچون اتاق کنفرانس مناسب برای قرارهای تجاری و سیاسی هم موجود خواهد بود. اصلی‌ترین انتخابی که این هتل برای شما در نظر گرفته اسپا کوانتوم و مرکز سلامت است. یکی از بهترین اسپاهای شهر همراه با استخر، سونا، حمام بخار، حمام رومی، باشگاه، بار میوه و اتاق‌ها ماساژ در این هتل است. این هتل یک پکیج به تمام معنا را درون خود جای داده است.

 

هتل سلطنتی مریوت اورورا

میانگین قیمت اتاق: ۷۰۰ دلار

لوکیشن: بلوار پتروکا، نزدیک به تئاتر بولشوی، کاخ کرملین و میدان سرخ

این هتل نیز همانند هتل آرارات شامل یک مرکز سلامت است. اسپا و استخر در این هتل موجود است و طراحی زیبای ساختمان این هتل بسیار چشم‌نواز است. اما یکی از جذاب‌ترین و اختصاصی‌ترین امکانات این هتل، اختصاص دادن یک خدمتکار شخصی برای هر اتاق است.

 

هتل و اسپا بارویخا

میانگین قیمت اتاق: ۷۰۰ دلار

لوکیشن: بارویخا، قرار گرفته در دهکده تجملی بارویخا

بارویخا مکانی بسیار خاص در تاریخ روسیه بوده است. این دهکده کوچک میزبان خانه و استراحت‌گاه بزرگ رئیس‌جمهور روسیه است. سرویس هتل عموما با زبان‌های مختلف جهان آشنا است و ۲۴ ساعته در خدمت است. انواع و اقسام امکانات رفاهی به همراه یک سونا و مرکز سلامت در هتل در نظر گرفته شده است. این هتل همچنین یکی از اعضای کنگره هتل‌های کوچک سرتاسر جهان است. ظاهر مدرن همراه با دقت به تمامی جزئیات مانند شومینه و حمام بخار در برخی اتاق‌ها مثال زدنی است. این هتل حدودا ۲۰ کیلومتر از مسکو فاصله دارد و برای رسیدن به شهر راه‌های فراوانی همچون کرایه یک ماشین از کنار هتل وجود دارد.

 

هتل بالتشوگ کمپینسکی

میانگین قیمت اتاق: ۶۹۰ دلار

لوکیشن: خیابان بالتشوگ، روبرو کاخ کرملین

این هتل تاریخی بلند دارد و در سال ۱۸۹۸ ساخته شد. از اتاق‌های این هتل دید جذابی به کاخ کرملین و یا کلیسای جامع سنت بازل خواهید داشت. همچنین این ساختمان در گذشته پذیرای استودیوی هنرمندانی معروف همچون کرامس‌کوی و واسنت‌سوف بوده است. آثار نقاشی این دو از کاخ کرملین همگی از منظره دید این هتل نقاشی شده است. ۲۲۷ اتاق که شامل ۳۶ سوئیت فوق‌العاده خاص می‌شود در این هتل قرار گرفته و همچنین چند رستوران و یک سالن زیبایی هم از امکانات هتل است.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط