معرفی مجموعه هتل‌ های فرمونت

معرفی مجموعه هتل‌ های فرمونت

هتل‌هایی در جهان وجود دارند که تنها یک هتل‌ عادی نیستند و در گروه هتل‌های مجلل جای می‌گیرند. از جمله این هتل‌ها می‌توان از فئرمونت نام برد که در چندین کشور دنیا مشغول فعالیت است. با فلایتیو همراه باشید تا با این مجموعه هتل بیش‌تر آشنا شوید.

(فلایتیو امکان خرید بلیط بلیط اینترنتی هواپیما و رزرو هتل خارجی را برای شما فراهم کرده است.)

هتلی با عمر یک قرن

در سال 1906 این هتل برای اولین بار در سان فرانسیسکو ساخته اما ساختمان آن در زلزله کمی تخریب شد تا آن‌که در سال 1907 جولیا مورگان، معمار سرشناس آمریکایی آن را بازسازی و تکمیل کرد. در سال 1960 این هتل شروع به ساخت شعباتی در شهرهای کوچک کرد و به یک هتل زنجیره‌ای تبدیل شد. در سال 1999 یک شرکت کانادایی فرمونت را خریداری کرد و هفت شعبه بزرگ از آن در آمریکا تاسیس کرد. پس از آن هتل فرمونت با هتل‌های دیگر ادغام شد و اکنون در 22 کشور دنیا از جمله کانادا، آفریقای جنوبی، دبی و آذربایجان شعبه دارد.

امکانات هتل فرمونت

هتل فرمونت به عنوان یک هتل مجلل برای میهمانانش نیز امکانات پر زرق و برقی را ترتیب داده است. برای مثال در بعضی از شعبات زمین گلف، در برخی دیگر منطقه اسکی و مرکز خرید و در تمام شعبات آن سالن استخر و اسپای مجلل وجود دارند. از دیگر امکانات این مجموعه می‌توان به امکان ترنسفر با لیموزین، پارکینگ با ظرفیت چندصد اتومبیل، تیم پزشکی 24 ساعته و اجرای مراسم فرهنگی و هنری اشاره کرد. فرمونت همچنین با اکثر ایرلاین‌های دنیا طرف قرارداد است و برندهای معروف اتومبیل و پوشاک از آن حمایت می‌کنند.

هتل فرمونت اتاق‌های مجلل و بزرگی نیز دارد که برای مهمانی‌ها یا سفرهای ویژه کاری و خانوادگی طراحی شده است. این هتل در هر منطقه از جهان که شعبه‌ای دارد، ویژگی‌های اقلیمی و فرهنگی آن‌جا را در ترکیبات خود جای داده است.

برای اطلاع از نحوه خرید بلیط چارتر به سایت فلایتیو مراجعه کنید.

برچسب ها:

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط