4 هتل لوکس فرانسه را بشناسید

4 هتل لوکس فرانسه را بشناسید

پاریس یکی از شهرهای پرطرفدار اروپا است که هر ساله جهانگردها و گردشگران بسیار زیادی را به سوی خود جذب می کند. این شهر با داشتن آثار تاریخی بسیار زیاد و جذاب همواره یکی از کشورهای برتر در جذب توریست می باشد. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی چند هتل برتر در پاریس بپردازیم.

برای خرید بلیط پرواز چارتر و یا رزرو هتل خارجی می توانید از طریق سایت فلایتیو  اقدام نمایید.

  • La Maison d’Aix

این هتل، یکی از مجلل ترین هتل های پاریس است که 5 ستاره می باشد و در یکی از بهترین و تاریخی ترین مناطق واقع شده است. هتل لمیزون با داشتن تنها 4 اتاق امتیاز کامل توانسته است در میان هتل های رمانتیک، تجاری و هتل هایی با مجموعه آب گرم رتبه اول را کسب کند. این هتل با داشتن پیشینه تاریخی بسیار جذاب، عطر خوش آیند اتاق ها و صبحانه اختصاصی یکی از بهترین هتل های پاریس می باشد.

  • Villa Lara Hotel

این هتل چهار ستاره که در مرکز شهر بایه قرار دارد، با داشتن 28 اتاق بزرگ توانسته است امتیاز کامل را از سایت های معتبری چون tripadvisor به دست آورد، همچنین در میان هتل های خانوادگی و رمانتیک رتبه اول را در شهر باه کسب کرده است. این هتل با داشتن دسترسی بسیار عالی به مراکز خرید، رستوران و فروشگاه ها یک انتخاب بسیار مناسب برای اقامت در این شهر می باشد.

  • Hotel La Tamise

این هتل چهار ستاره یکی از پر طرفدارترین هتل های پاریس است که 18 اتاق دارد و توانسته است در بین هتل های مجلل شهر پاریس رتبه اول را به خود اختصاص دهد. سرویس دهی این هتل یکی از ویژگی های بارز آن می باشد که این هتل را از سایر هتل ها متمایز می کند.

  • Maison Souquet

یکی دیگر از هتل های مجلل و فاخر فرانسه، هتل میزون سوکت است که با داشتن 20 اتاق، رتبه اول و دوم را به ترتیب در هتل های با مجموعه آب گرم و هتل های مجلل پاریس برای خود ثبت کرده است. پدیدار بودن نمای برج ایفل از پنجره های این هتل یکی از مزایای اقامت در هتل میزون می باشد.

اگر قصد سفر دارید، فلایتیو امکان خرید بلیط هواپیما چارتر را برای شما فراهم آورده است.

 

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط