چگونه مهمان بهتری برای یک هتل باشیم؛ قوانین طلایی اقامت در هتل

چگونه مهمان بهتری برای یک هتل باشیم؛ قوانین طلایی اقامت در هتل

مردم به دلایل مختلف، از ماه‌ عسل گرفته تا سفرهای کاری، در هتل‌ها اقامت می‌کنند؛ اما زمانی که تمام انرژی شما معطوف به مهمانی یا ملاقات‌های کاری در هتل می‌شود، فراموش کردن همه‌چیز در اطراف کاری ساده خواهد بود. فلایتیو به‌منظور آگاهی مسافران از رفتار صحیح به هنگام حضور در هتل‌ها، به سراغ یافتن شماری از اشتباهات رفته و با ارائه‌ قوانین طلایی، شما را در داشتن سفری راحت یاری می‌رساند. با ما همراه باشید.

(فلایتیو امکان رزرو هتل خارجی با کارت شتاب و خرید آنلاین بلیط هواپیما را برای شما فراهم کرده است.)

مهربان باشید

زمانی که ما از مسافران خواستیم تا در مورد اشتباهات انجام‌شده در هتل صحبت کنند، اکثر آن‌ها به بی‌ادبی اشاره کردند. تفاوتی نمی‌کند که با سایر مسافران یا خدمه‌ هتل ارتباط برقرار می‌کنید، تنها سعی کنید که مهربان باشید. سفر می‌تواند یک امر پراسترس برای بسیاری از افراد باشد، درنتیجه کمی مهربانی از سوی شما نسبت به سایر مسافران می‌تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند.

مهربانی با کارمندان هتل نیز بسیار مهم است. متوجه این امر باشید که آن‌ها یک وظیفه‌ خاص دارند. سعی کنید تا برای تشکر از خدمه نظیر مسئول پذیرش، مسئولین بخش نظافت و باربران، به آن‌ها انعام دهید. آن‌ها به‌سختی تلاش می‌کنند تا شما اقامتی فوق‌العاده داشته باشید.

با ملاحظه باشید

تحقیقات ما نشان می‌دهد که بیشترین ناراحتی اقامت در یک هتل، سروصدای همسایگان است. به‌منظور جلوگیری از این اتفاق زشت، ملاحظه اتاق‌های کناری را کرده و حال دیگر مسافران هتل را نیز درک کنید.

بر اساس یک قانون کلی، ساعت خاموشی یک هتل از ساعت ۱۰ شب آغاز می‌شود. شما نباید از این ساعت به بعد سروصدای زیادی داشته باشید. اگر شما می‌خواهید که به‌عنوان یک مسافر از لحظات خود لذت ببرید، صدای خود و موزیکتان را در حد قابل قبولی در طول روز حفظ کنید؛ اما از ساعت ۱۰ شب به بعد، سعی کنید میهمانی خود را خارج از اتاق برگزار کنید. برگزار کردن میهمانی در خارج از هتل و جایی از شهر می‌تواند لذت‌بخش‌تر باشد.

باملاحظه بودن همچنین به شما در جلوگیری از اشتباهات دیگر کمک می‌کنند. عدم رعایت صف تاکسی و دزدیدن تاکسی سایر مسافران هتل، گذاشتن چمدان‌ها در سالن و شکایت از زود بیدار شدن (درحالی‌که علامت مزاحم نشوید را در جلو درب اتاق قرار نداده‌اید)، همگی از نشانه‌های عدم ملاحظه‌ یک مسافر هتل هستند. کمی هم به دیگران فکر کنید. درنتیجه شما یک مسافر عالی برای هتل خواهید شد.

محترمانه برخورد کنید

احترام آخرین گام در جلوگیری از بروز هرگونه اشتباه در طول زمان اقامت است. فرقی نمی‌کند که کجا هستید، در مکان‌های عمومی هتل باعث کثیف کاری و اختلال در نظم نشوید. به یاد داشته باشید که دیگران هم از این فضا استفاده می‌کنند. در اتاق خودتان هم مودب باشید. سعی نکنید تا افراد زیادی را در یک اتاق به زور جای دهید یا اینکه اقلام هتل را برای خودتان بردارید. همه‌ وسایل هتل مجانی نیستند. تنها می‌توانید شامپوهای کوچک را برای خود بردارید.

اگر به بررسی رفتارهای ناشایست در هتل‌ها علاقه‌مند شده‌اید، در فهرست زیر ۱۰ مورد از رفتارهای نامناسب در هتل‌ها را ملاحظه خواهید کرد:

۱. سروصدای زیاد اتاق‌های مجاور (۶۵٪)

۲. بی‌ادبی سایرین نسبت به دیگر مسافران و میهمانان هتل (۶۴٪)

۳. بی‌ادبی مسافران نسبت به خدمه هتل (۵۶٪)

۴. عدم رعایت صف تاکسی و گرفتن تاکسی دیگر مسافران هتل (۵۱٪)

۵. کثیف کردن فضاهای عمومی هتل (۴۵٪)

۶. مسافرانی که از بیدار شدن در صبح توسط خدمه‌ی بخش نظافت گله دارند، اما علامت «لطفا مزاحم نشوید» را در مقابل درب اتاق نصب نکرده‌اند (۳۴٪)

۷. مسافرانی که وسایل موجود در اتاق‌ها را برای خودشان برمی‌دارند (۳۳٪)

۸. مسافرانی که به خدمه‌ هتل انعام نمی‌دهند (۲۴٪)

۹. مسافرانی که بیشتر از ظرفیت یک اتاق، همراه با خود می‌آورند (۲۲٪)

۱۰. مسافرانی که چمدان‌های خود را در سالن هتل رها می‌کنند (۱۹٪)

برای رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما چارتر به سایت فلایتیو مراجعه کنید.

برچسب ها:

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط