بهترین هاستل‌ های رم کدامند؟

بهترین هاستل‌ های رم کدامند؟

رم پایتخت تاریخی و چند هزارساله ایتالیا، یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری دنیا محسوب می‌شود. هنر و تاریخ از گوشه و کنار شهر فوران می‌کند. صنعت گردشگری ایتالیا به‌منظور رفاه حال مسافران هتل‌ها و اقامتگاه‌های متنوعی را در این شهر دایر کرده است. یک دسته از اقامتگاه‌ها با قیمت‌های رقابتی، هاستل‌های شهر رم هستند که باوجود قیمت‌های بسیار پایین، خدمات مناسبی به گردشگران ارائه می‌کنند. فلایتیو سعی دارد تا برخی از این هاستل‌ها را به شما معرفی کند. با ما همراه باشید.

(فلایتیو امکان خرید آنلاین بلیط هواپیما و رزرو هتل خارجی با کارت شتاب را برای شما فراهم کرده است.)

هاستل خانه دوست

هاستل خانه دوست دارای طراحی ساده و اتاق‌های رنگارنگ با یک تلویزیون صفحه تخت است و ۲۵۰ متر تا ایستگاه متروی ویتوریو امانوئل در خط A رم فاصله دارد. مسافران می‌توانند از آشپزخانه مشترک و اینترنت رایگان استفاده کنند.

اتاق‌ها دارای سیستم تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی مشترک هستند. در کافه نزدیک هاستل کاپوچینو و شیرینی کروسانت سرو می‌شود. هاستل خانه دوست در ۶۰۰ متری ایستگاه راه‌آهن ترمینی قرار دارد. بنای تاریخی کلوسئوم در یک کیلومتری هاستل قرار داشته و دو ایستگاه تا متروی ترمینی فاصله دارد.

فرودگاه بین‌المللی فیومیچینو ۳۰ کیلومتر با هاستل فاصله داشته و در صورت درخواست، تاکسی فرودگاه برای مسافران وجود دارد.

هاستل B&B

هاستل B&B با داشتن اینترنت رایگان در سراسر ساختمان، یک آشپزخانه مشترک و سیستم تهویه مطبوع در شهر رم واقع شده است. ایستگاه متروی واله آئورِلیا نیز ۱.۲ کیلومتر تا این اقامتگاه فاصله دارد.

اتاق‌ها دارای دکوراسیون کلاسیک بوده و یک تلویزیون صفحه تخت و سرویس بهداشتی اختصاصی در هرکدام از آن‌ها دیده می‌شود. چای، قهوه، میوه تازه و انواع شیرینی‌ها در این هاستل سرو می‌شوند.

کلیسای سنت پیتر در یک کیلومتری هاستل واقع شده و منطقه پرجنب‌وجوش تراستِور ۴ کیلومتر تا B&B فاصله دارد. فرودگاه فیومیچینو نیز در ۳۰ کیلومتری هاستل واقع شده است.

هاستل کارلیتو

هاستل کارلیتو در مرکز شهر رم واقع شده و ۱۰ دقیقه پیاده تا ایستگاه قطار ترمینی فاصله دارد. این هاستل که اقامتگاهی محبوب برای جوانان است، خدمات پذیرش ۲۴ ساعته ارائه می‌کند.

مسافران می‌توانند از صندوق امانات، اینترنت رایگان بی‌سیم و یک تلویزیون صفحه تخت ماهواره‌ای در هاستل استفاده کنند. برخی از اتاق‌ها دیدی مشرف به باغ هاستل دارند. سرویس بهداشتی در اتاق‌ها مشترک بوده و یک سشوار نیز به مسافران ارائه می‌شود.

امکان خرید صبحانه از هاستل وجود دارد و این وعده هر روز در سالن استراحت مشترک سرو می‌شود. منطقه پرجنب‌وجوش سن لورنزو نیز ۱۵ دقیقه پیاده تا این هاستل فاصله دارد.

هاستل موزاییک

موزاییک تنها ۵۰۰ متر تا ایستگاه قطار ترمینی فاصله داشته و دارای اتاق‌هایی با سیستم تهویه مطبوع است. همه اتاق‌ها دارای کمدهای قفل‌دار و محفظه نگهداری چمدان هستند.

اینترنت رایگان، یک میز و سرویس بهداشتی اختصاصی در هر اتاق دیده می‌شود. هر روز صبح در اتاق صبحانه نیز سرو می‌شود.

موزاییک ۵۰۰ متر با ایستگاه متروی ریپابلیکا فاصله داشته و مسافران می‌توانند از آنجا به بنای تاریخی پله‌های اسپانیایی و میدان سنت پیتر بروند. با ۷ دقیقه پیاده‌روی می‌توان به ایستگاه متروی کاسترو پرتوریو رفت و از آنجا به بنای تاریخی کلوسئوم سر زد.

هاستل زیبا

زیبا نام هاستلی در مرکز رم است که تنها ۵۰ متر تا ایستگاه قطار ترمینی فاصله دارد. اینترنت رایگان در اتاق‌های ساده این هاستل به چشم می‌خورد.

مبلمان هاستل چوبی بوده و اتاق‌ها در طبقه اول، سوم و چهارم ساختمان واقع شده‌اند. همه اتاق‌ها دارای سرویس بهداشتی اختصاصی یا مشترک بوده و یک دوش یا حمام به همراه پنکه دارند. برخی دیگر نیز مجهز به سیستم تهویه مطبوع هستند.

رستوران‌های اطراف به میهمانان هاستل تخفیف‌های خوبی می‌دهند. هاستل زیبا ۱۰ دقیقه با پای پیاده تا میدان نیم‌دایره‌ای شکل پیازا دلا ریپابلیکا و خیابان مخصوص خرید ویا نازیونال فاصله دارد.

هاستل پالادینی

پالادینی در ۲۰۰ متری ایستگاه راه‌آهن ترمینی شهر رم واقع شده و اتاق‌های آن دارای سیستم تهویه مطبوع همراه با اینترنت رایگان هستند. یک اتاق نشیمن با تلویزیون نیز در هاستل دیده می‌شود. پذیرش خدمات ۲۴ ساعته به مسافران ارائه می‌دهد.

برخی از اتاق‌های هاستل مخصوص بانوان هستند. هر واحد دارای جالباسی و پریزهای فراوان برق است. در صورت درخواست، صبحانه نیز برای شما سرو می‌شود.

خدمه هاستل می‌توانند به شما برای تعیین وقت بازدیدها، تورها و سایر فعالیت‌های خاص نظیر دیدار از کلوسئوم و خرید از بهترین فروشگاه‌های شهر کمک کنند.

(برای خرید بلیط هواپیما چارتر به سایت فلایتیو مراجعه کنید.)

هاستل نیکا

نیکا در منطقه سن جیووانی رم واقع شده و ۷۰۰ متر تا قصر تاریخی داموس آئوریا و ۹۰۰ متر تا دروازه باستانی پورتا مگیور فاصله دارد. پارکینگ اختصاصی نیز در این اقامتگاه موجود است. مسافران می‌توانند از آشپزخانه مشترک این هاستل استفاده کنند.

بنای تاریخی کلوسئوم ۱.۱ کیلومتر تا هاستل فاصله داشته و فرودگاه چیامپینو در ۱۲ کیلومتری هاستل واقع شده است.

هاستل قصر الساندرو

قصر الساندرو در مرکز رم واقع شده و ۵ دقیقه پیاده تا ایستگاه قطار ترمینی فاصله دارد. اتاق‌های هاستل مجهز به سیستم تهویه مطبوع، یک تلویزیون و اینترنت رایگان بی‌سیم هستند.

هاستل تا ایستگاه متروی کاسترو پرتوریو ۲۶۰ متر فاصله دارد و مسافران می‌توانند از آنجا به بنای تاریخی کلوسئوم بروند.

هاستل رم شاد

هاستل رم شاد دارای اتاق‌هایی با اینترنت بی‌سیم رایگان بوده و در هر اتاق سشوار دیده می‌شود. یک آرایشگاه نیز در هاستل وجود دارد.

دروازه پورتا مگیور در ۴۰۰ متری هاستل واقع شده و فرودگاه چیامپینو ۱۲ کیلومتر تا اینجا فاصله دارد. مسافران می‌توانند با رفتن به ایستگاه مرکزی شهر، از آنجا به بناهای تاریخی و معماری‌های بکر رم سر بزنند.

هاستل زرد

هاستل زرد تنها ۱۰ دقیقه با ایستگاه قطار و متروی ترمینی فاصله داشته و دارای یک رستوران، یک حیات خلوت مشترک، اینترنت رایگان و اتاق‌هایی با سیستم تهویه مطبوع است.

اتاق‌های عمومی یک سرویس بهداشتی مشترک داخلی یا خارجی داشته و اتاق‌های اختصاصی دارای سرویس بهداشتی داخل سوئیت هستند.

مسافران می‌توانند برای استراحت در سالن عمومی، سالن انتظار بیرونی و حیات خلوت بنشینند. امکان گرفتن iPad رایگان از هاستل نیز موجود است.

رستوران هاستل برای وعده‌های نهار و شام باز بوده و غذاهای مدیترانه‌ای سرو می‌کند. فاصله هاستل تا بنای تاریخی کلوسئوم با مترو تنها ۲ ایستگاه است و فواره ترِوی نیز ۲ کیلومتر از هاستل فاصله دارد.

برای رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما می‌توانید با مراجعه به سایت فلایتیو از خدمات آنلاین در این زمینه برخوردار شوید.

برچسب ها:

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط