معرفی هتل‌های زنجیره‌ای استاروود

معرفی هتل‌های زنجیره‌ای استاروود

یکی از معروف‌ترین نام‌های صنعت هتلداری متعلق به کمپانی هتل‌های زنجیره‌ای استاروود است که بنیان اصلی آن در استمفورد آمریکا گذاشته شده است. ما در فلایتیو شما را با این هتل آشنا خواهیم کرد.

(فلایتیو امکان رزرو هتل خارجی با کارت شتاب و خرید بلیط اینترنتی هواپیما را برای شما فراهم کرده است.)

تاریخچه هتل

شرکت بزرگ سرمایه‌گذاری و مستغلات استاروود در سال 1993 اولین هتل را خریداری کرد و تنها در یک سال 30 ملک دیگر را به دارایی‌های خود اضافه کرد. در سال 1997 این کمپانی برای رقابت با هتل هیلتن، امتیاز هتل وستین و هتل شرایتون را نیز خریداری کرد و به این ترتیب در سال 1998 به مالک حدود 650 هتل در 70 کشور دنیا بدل شد. در 1999 استاروود پا را از خریداری هتل فراتر گذاشت و یک کمپانی توریسم به نام ویستانا را خریداری کرد تا دریچه جدیدی را به روی دنیای گردشگری نیز بگشاید.

استاروود در روزگار کنونی

پس از خریداری شرایتون به دست استاروود، این کمپانی طبیعتا برندهایی را که تحت اداره شرایتون بودند (همچون دبلیو، سنت رجیس، مریدین، الوفت، المنت و نام‌های دیگری از این دست) را نیز از آن خود کرد. در سال 2011 تمام 11 برند تحت مدیریت استاروود در شهر نیویورک همزمان فعال بودند. این کمپانی برای ایجاد و گسترش هتل‌های دیزاین که مجموعه‌ای از هتل‌های مستقل هستند نیز سرمایه‌گذاری کرد که البته پس از مدتی از مجموعه جدا شد و به صورت مستقل به فعالیت خود ادامه داد. استاروود همچنین با ایرلاین‌های بسیاری در زمینه پذیرش مسافر وارد شراکت شد و با یک بانک آمریکایی به نام امریکن اکسپرس نیز همکاری مشترک در زمینه صدور کارت اعتباری را آغاز کرد. در تمام این مدت استاروود به عنوان یکی از بزرگترین هلدینگ‌های هتلداری فعالیت می‌کرد تا آن‌که در سال 2015 کمپانی هتل‌داری ماریوت، استاروود را خریداری کرد و به این ترتیب بزرگترین کمپانی هتل‌های زنجیره‌ای دنیا را به وجود آورد.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط