بهترین هتل‌های اسپا در سریلانکا

بهترین هتل‌های اسپا در سریلانکا

سفر به سریلانکا به معنی دور شدن از کارهای سخت و رهایی کامل است. برای کم کردن فشارهای زندگی روزمره، راهی بهتر از اقامت در یک هتل اسپا نیست. چه چیزی بهتر از اینکه در ساحل دراز بکشید و سفرهای داخلی داشته باشید تا فرهنگ سریلانکایی را تجربه کنید؟ از خلوتگاه‌های آیورودیک گرفته تا ماساژهای بالی، ماساژهای سوئدی، ماساژهای شیاتسو و تایلندی، هتل‌های اسپا زیادی در سریلانکا وجود دارد. ادامه‌ی این مطلب را بخوانید تا بیشتر در مورد هتل‌های اسپا در سریلانکا بدانید.

برای خرید بلیط هواپیما و بلیط هواپیما چارتر از خدمات فلایتیو استفاده کنید. 

هتل تندرستی و اسپا سانتانی

هتل تندرستی و اسپا سانتانی برای تجدید قوای بدن و روح با نیروهای شفادهنده‌ی آیورودا سریلانکایی است. این هتل برنامه‌های سم‌زدایی، برنامه‌های یوگا و برنامه‌های تندرستی آیورودا را به صورت تخصصی با توجه به نوع بدن شما ارائه می‌کند. سانتانی که در کوه‌های منطقه‌ی کندی پنهان شده است، برترین هتل اسپا در سریلانکا است.

سرای جت وینگ آیورودا

سرای جت وینگ آیورودا یک هتل اسپا در نگومبو سریلانکا است. انواع درمان‌های اسپا و ماساژها در این اقامتگاه ساحلی وجود دارد. در این هتل که بخشی از هتل‌های زنجیره‌ای مجلل جت وینگ است، می‌توانید مطمئن باشید که اقامت و خدمات ارائه شده با بیشترین کیفیت خواهند بود.

هتل اسپا سنتارا سیسندز

هتل اسپا سنتارا سیسندز در بخش اصلی میان رودخانه‌ی بنتوتا و اقیانوس هند قرار گرفته است. به وسیله‌ی قایق و از طریق رودخانه به هتل می‌رسید و وارد یک هتل ساحلی واقعاً مجلل خواهید شد. برای داشتن آسایش کامل، اسپا در این هتل به صورت کاملاً مجهز انجام می‌شود. اگر از طرفداران ماساژ تایلندی باشید، در این مکان ماساژ تایلندی نیز ارائه می‌شود.

ساحل جنگلی Uga

ساحل جنگلی Uga مجموعه‌ای از ویلاهای ساحلی مجلل با تمام امکانات رفاهی که برای لذت بردن از اوقاتتان لازم دارید، است. اسپا طیف گسترده‌ای از درمان‌ها، ماساژ درمانی و تخصص‌های زیبایی را دارد. هتل‌های زنجیره‌ای Uga در سریلانکا و اقامتگاه ساحل جنگلی یک انتخاب فوق العاده برای کسانی است که می‌خواهند گریزی به میان درختان و اقیانوس بزنند.

کلبه‌های Uga Chena

کلبه‌های چنا (Chena) یک اقامتگاه اسپا در ساحل پارک ملی یالا هستند. با وجود مجموعه‌ای از ویلاهای زیبا در کنار اقیانوس، اقامت در اینجا مثل نوسازی کامل احساسات است. اسپا در این اقامتگاه با انواع درمان‌ها و معالجات، به اندازه‌ی هتل‌های Uga در سریلانکا کامل است.

مجموعه ساحلی لانترن

مجموعه‌ی ساحلی لانترن از سه هتل در امتداد یک ساحل تشکیل شده است که تنها چند دقیقه با میریسا فاصله دارند. هتل‌های لانترن یک اسپا دارند، که از ساحل به سادگی قابل دسترس است. مجموعه‌ی ساحلی لانترن از هتل بوتیک لانترن، هتل بوتیک اوبونتو و ویلاهای ساحلی ریزو و آمور تشکیل شده است. هر سه هتل دارای تخت‌های راحتی ساحلی هستند و حتی می‌توانید درمان توسط یکی از درمانگرهای بالی را در اتاق  یا ویلا انتخاب کنید.

سینامون گرند

سینامون گرند یکی از بزرگ‌ترین و مشهورترین هتل‌ها در شهر کلمبو است. سینامون گرند با داشتن یک استخر بزرگ، رستوران‌های متعدد و یک اسپا پنج ستاره، تمام امکانات لازم را دارد. اسپا در این هتل/اقامتگاه بزرگ گزینه‌های درمانی و درمان‌های آیورودیک زیادی دارد.

برچسب ها:

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط