cosmoprof

راهنمای شرکت در نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی بولونیا (cosmoprof)

نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی بولونیا (cosmoprof) مهمترین و بزرگترین نمایشگاه لوازم آرایشی بهداشتی جهان است که از 50 سال پیش تاکنون، هر ساله درشهر بولونیا در ایتالیا برگزار می شود.

در این نمایشگاه طیف وسیعی از محصولات زیبایی و آرایشی از طرف برندهای مهم و بزرگ لوازم آرایشی جهان عرضه می شود و مورد بازدید شرکت های حرفه ای، صاحبان مراکز زیبایی، خریداران و صاحبان مراکز اسپا و هتل ها، تکنسین های خدمات زیبایی، مربیان حرفه ای کلاس ها و کلاب های تناسب اندام قرار می گیرد.

 نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی بولونیا که یکی از مهترین رویدادهای تجاری این صنعت برای تأمین کنندگان، تولید کنندگان و توزیع کنندگان لوازم و محصولات زیبایی، آرایشی بهداشتی به شمار می رود، فرصت بسیار خوبی برای آشنایی علاقه مندان و فعالان این عرصه است تا به روزترین محصولات و اطلاعات آن آشنا شوند.

این نمایشگاه در فضای 90000 متری ساختمان اصلی نمایشگاه بولونیا برگزار می شود و بخش های مختلفی چون بخش ناخن، بخش مو، سالن های زیبایی و اسپا، محصولات سبز و عطریات و لوازم آرایشی دارد.

نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی در یک نگاه

تاریخ برگزاری: 17 تا 20 مارچ 2017 (27 تا 30 اسفندماه 1395)

دوره برگزاری: پنجاهمین دوره

محل برگزاری: مرکز برگزاری نمایشگاه های بولونیا

بخش های مختلف نمایشگاه:

الف) Cosmopackاز 16 تا 19 مارچ (غرفه N 15 - 15A - 18 – 20)

ب) Cosmoprimeاز 16 تا 19 مارچ (غرفه N 19)

ج) Cosmoprofاز 17 تا 20 مارچ (کلیه غرفه ها)

میزان محصولات عرضه شده در نمایشگاه:

لوازم آرایشی_بهداشتی و عطر: 31 درصد

سالن های زیبایی و اسپا: 20 درصد

مو: 24 درصد

Cosmopack: 16 درصد

محصولات سبز: 6 درصد

محصولات ناخن: 3 درصد

چه کسانی می توانند در این نمایشگاه شرکت کنند؟

اگر شما یک خریدار، توزیع کننده و یا واردکننده محصولات آرایشی، زیبایی و تجهیزات آن هستید، و یا می خواهید با شرکت های پیشرو در این زمینه، برای آشنایی با ایده های جدید و رونق بخشیدن به کسب و کار خود ملاقات داشته باشید، شرکت در این نمایشگاه را از دست ندهید.

این نمایشگاه مهمترین رویداد در صنعت زیبایی و محصولات آن است.

پس اگر فعالیتتان در این حوزه است می توانید با مراجعه به  سایت نمایشگاه محصولات آرایشی بهداشتی بولونیا در این نمایشگاه ثبت نام و اقدام به دریافت ویزا کنید.

برای خرید بلیط هواپیما ایتالیا می توانید به سایت فلایتیو مراجعه کنید و از خدمات رزرو رایگان بلیط هواپیما و خرید اینترنتی بلیط استفاده کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط

در خبرنامه ما عضو شوید تا به سرعت از تخفیف های شگفت انگیز ما با خبر شوید.