suncity-routes
1396/02/14 - 9:50 اخبار گردشگری

مسیرهای رفتن به شهر آفتاب چیست؟

سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 13 اردیبهشت 1396 گشایش یافته است. این نمایشگاه که هر ساله در اردیبهشت ماه افتتاح می شود، برای دومین سال متوالی در محل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب تهران برگزار می شود.

نمایشگاه کتاب تهران، امسال تا 23 اردیبهشت ماه ادامه دارد و از ساعت 10 صبح الی 20، پذیرای علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی است.

از آنجا که این نمایشگاه تا پیش از این در مصلای تهران برگزار میشد، سوالی که برای بازدیدکنندگان پیش می‌آید این است که چگونه به شهر آفتاب بروند؟

با ما همراه باشید تا با راه‌ها و مسیرهای رفتن به شهر آفتاب آشنا شوید.

خودروی شخصی

برای رسیدن به نمایشگاه کتاب باید وارد آزادراه خلیج فارس شوید. اتوبان ‌های امام علی، چمران و آیت‌ الله سعیدی در نهایت به آزادراه خلیج فارس می‌ رسند.

شهر آفتاب درست در ضلع روبه‌روی حرم مطهر قرار گرفته است و شهر آفتاب یک پارکینگ اختصاصی برای خودروهایی دارد که قرار است به نمایشگاه کتاب بروند.

برای رفتن به شهر آفتاب و شرکت در نمایشگاه کتاب نیازی به پرداخت عوارض ندارید.

مترو

اگر قصد دارید با مترو به شهر آفتاب بروید باید وارد خط یک مترو تهران (خط قرمز رنگ) شوید. این خط مترو تجریش را به کهریزک وصل می کند و از طریق آن به راحتی می توانید به ایستگاه شهر آفتاب برسید.

تاکسی

یکی از راه های ساده برای رسیدن به نمایشگاه کتاب استفاده از تاکسی است. تاکسی‌ها و ون‌های شهر آفتاب از محل میدان تجریش، میدان نوبنیاد، میدان صنعت، پایانه بیهقی، میدان رسالت، پایانه تهرانپارس، ترمینال آزادی، ترمینال جنوب، میدان راه آهن، پایانه خاوران، پایانه نعمت‌آباد و پایانه شاهد به نمایشگاه کتاب می‌روند.

اتوبوس

اگر می‌خواهید با اتوبوس به نمایشگاه کتاب و شهر آفتاب بروید،‌ باید خودتان را به میدان تجریش، میدان صنعت،‌ میدان نوبنیاد، پایانه بیهقی، میدان رسالت، پایانه تهرا‌نپارس، میدان آزادی، میدان راه‌آهن، ترمینال جنوب، پایانه خاوران، پایانه نعمت‌آباد و پایانه شاهد برسانید و اتوبوس‌های شهر آفتاب را سوار شوید.

مسیرهای اتوبوس:

مسیر اول: میدان صنعت – بزرگراه شهید فضل الله نوری – میدان آزادی – بزرگراه آیت الله سعیدی – بزرگراه خلیج فارس – نمایشگاه شهر آفتاب

مسیر دوم: میدان آزادی – بزرگراه آیت الله سعیدی – خلیج فارس – نمایشگاه شهرآفتاب

مسیر سوم: میدان رسالت – بزرگراه امام علی(ع) – خلیج فارس – نمایشگاه شهرآفتاب

مسیر چهارم: پایانه خاوران – بزرگراه آزادگان – خلیج فارس و نمایشگاه شهرآفتاب

مسیر پنجم: میدان راه آهن – خیابان دشت آزادگان – بلوار تندگویان – بزرگراه خلیج فارس – نمایشگاه شهر آفتاب

مسیر ششم: پایانه جنوب – بزرگراه بعثت – میدان بهمن – بزرگراه خلیج فارس – نمایشگاه شهر آفتاب

اگر تهران زندگی نمی کنید و قصد دارید در نمایشگاه کتاب تهران شرکت کنید برای خرید بلیط هواپیما یا خرید بلیط قطار می توانید به سایت فلایتیو مراجعه کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط