vienna-world-tourism-exhibition
1395/10/12 - 10:13 اخبار گردشگری

حضور ایران در نمایشگاه گردشگری اتریش

نمایشگاه گردشگری اتریش از 12 تا 15 ژانویه امسال (23 تا 26 دی‌ماه) در شهر وین برگزار خواهد شد. این نمایشگاه که برای آشنایی شرکت‌های گردشگری با یکدیگر، مشاوره دادن به مردم در خصوص سفر و برگزاری شو و سخنرانی برگزار می‌شود، بیش از صد هزار بازدیدکننده دارد.

این نمایشگاه به این خاطر در اتریش برگزار می‌شود که صنعت توریسم جزو مهمترین شاخه‌های اقتصادی این کشور است. تعداد بالای میهمانان خارجی، تأسیسات مناسب توریستی، اهمیت تعلیمات تراز اول همکاران، زیرساخت خوب و پیشنهادات مطابق با خواسته مشتریان از ویژگی‌های مهم صنعت گردشگری اتریش است.

نمایشگاه گردشگری سال گذشته در اتریش بیش از 750 شرکت‌کننده از 70 کشور جهان داشت که 4 شرکت ایرانی نیز بین آنها بود.

این نمایشگاه یک رویداد بین المللی برای تعطیلات، سفر و تفریح است که شرکت عموم مردم اتریش و شرکت‌های گردشگری دیگر در آن آزاد است.

در نمایشگاه گردشگری اتریش خریداران و فروشندگان هر بخش از صنعت گردشگری از نمایشگاه بازدید می‌کنند و تولیدات و نوآوری‌های خود را به نمایش می‌گذارند.

از آنجا که این نمایشگاه فرصت بسیار خوبی برای معرفی فرهنگ و هنر غنی ایران است، ایران به همراه شرکت‌های تورگردان و صنایع‌دستی در این نمایشگاه حاضر خواهد شد و در جهت آشنایی مردم کشورهای دیگر با فرهنگ ایرانی، برنامه‌های متنوعی برگزار خواهد کرد.

یکی از برنامه‌های ایران دایر کردن غرفه چایخانه سنتی برای آشنایی مهمانان و بازدیدکنندگان با سوغات و خوراکی‌های ایرانی و برپایی کارگاه سفالگری با عنوان «صلح و سفال» برای آشنایی بازدیدکنندگان با صنایع دستی ایران است.

علاوه بر این، مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اعلام کرده است که به منظور آشنایی بیشتر علاقه‌مندان با جاذبه‌های ایران، بازی کامپیوتری ایرانشناسی، اجرا خواهد شد و برندگان آن یک سفر رایگان به ایران جایزه خواهند گرفت.

در نمایشگاه گردشگری امسال نیز مانند سال گذشته، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نمایندگی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در کنار بخش خصوصی حضور پیدا خواهد کرد.

بدون شک حضور ایران در چنین نمایشگاه‌هایی فرصت خوبی برای جذب هرچه بیشتر گردشگران به ایران است.

اگر قصد سفر به اتریش و بازدید از این نمایشگاه را دارید می‌توانید با مراجعه به سایت فلایتیو، صفحه پروازهای خارجی، اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید.

نظر خود را بنویسید

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. بنابراین اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
امتیاز شما

مطالب مرتبط